Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Според мен това е Елбинг, ама не съм специалист по гатанките.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      Цъ! Айде още един жокер.
      На снимката кораба служи в една държава дето няколко пъти воюва с едни свои съседи и няколко пъти тези съседи я правят на ритана зелка и се налага великите сили да я отървават. Ако и тоя мастит жокер не помогне, остава само да ви рекна оригиналното име на кораба(това, което НЕ СЕ ТЪРСИ)
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        Далмация, и великите сили никога не са я отървавали, по скоро те са я наритвали.

        Comment


          А! Баш той е! Ако великите сили не я бяха отървавали Югославия Гоги, сега ние щяхме да имаме адриатически флот
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            Аде сега те я били отървали.Подсказката можеше да мине и за Франция, при това в каде по-голяма степен.
            Нопонеже темата ез а друго:
            Какой ис той:





            изкушавах се да я ретуширам малко, ама реших да бъда честен
            айде темпо, загадката е лесна.

            poneже предното е лсено айде още едно.
            Last edited by Gaden Gogi; 04-05-2006, 15:21. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

            Comment


              Zdr.

              Емден - ²² или Бремзе?

              за първата снимка

              Comment


                цъ

                Comment


                  Предното много прилича на британски тежък крайцер, клас Лондон примерно
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    цъ и на тебе

                    Comment


                      Gaden Gogi написа
                      цъ и на тебе
                      E aрно. Не можах да доразгледам справочника че додоха от щаба. По повод втория кораб, споменавал ли съм че има още един Conway? Явно като се върна ще го тегля
                      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                      Comment


                        значи ти действам благотворно, пък после ще ми го дадеш и на мене
                        Да не ми забравиш играчките.

                        Comment


                          според мен и двата не са руски - крайцери са - да такае.Вторият е бронепалубен, първият е лек.Заради броя на димоходите още не мога да се произнеса категорично, но май произхода е южноевропейски
                          П.В.

                          Comment


                            А някой да знае какъв е този флаг на кърмата на миноносците - http://vimpel.boinaslava.net/biblioteka/20003.jpg и http://vimpel.boinaslava.net/biblioteka/5c552b.jpg
                            И дали това не са руски миноносци, въпреки, че пише че са наши.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              Odzava написа
                              А някой да знае какъв е този флаг на кърмата на миноносците - http://vimpel.boinaslava.net/biblioteka/20003.jpg и http://vimpel.boinaslava.net/biblioteka/5c552b.jpg
                              И дали това не са руски миноносци, въпреки, че пише че са наши.
                              Силно прилича на Андреевски флага, а и корабите са големшки да са наши. Поне по размери намязват на Новик. Да не е снимка от някое руско посещение у нас?
                              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                              Comment


                                Споед Попай са руснаци тип "Лейтенант Пущин" посетили Бургас 1911 г. Ама аз питах за себе си и аз не знам какво е.
                                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                                Неизвестен руски адмирал

                                Comment

                                Working...
                                X