Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Da towa e toj, amа нещото не сте го познали. И обърнете внмание че просто си приказвам за подводници. После да не кажете че съм подсказвал грешно. Аз като подсказвам си казвам, сега просто си спамя, евентуално с цел да ви заблудя :twisted:
    А На Пламен по телефона му дадох жокер: това е Европейск нещо, или поне там/тук е произведено.

    Comment


      Ти па. Да съм казал че подсказваш грешно? Май не. По-скоро се поведох по знаменцето че може да е подводница
      Can't talk! Got to Shoot!

      Comment


        Че к'во му пречи да е подводница? това нали е кораб дето ту потува ту изплава? Значи съгласно тази дефиниция: жокер-това е подводница.

        Comment



          Жокер: това е линкор който се преструва на подводница, и е Европейска постройка, и е с оръдия над 300 мм.

          Comment


            ДА не е британска подводница с 305мм оръдия?
            П.В.

            Comment


              Не казвам. Ама доста успешно се е престорил нали Иначе отговорът трябва да е името на кораба.

              Comment


                не знам имента на тия изроди.Ти ги кажи
                П.В.

                Comment


                  'що пък да е изрод? хм нещо те осещам че пак не си прочел внимателно жокера. А името е традиционно за британският флот, и сега има кораб който го носи, ето гледаш ли ка се изпуснах да кажа че корабът е британски. А сегашният кораб е истинска подводница.

                  Comment


                    Абе май не е подводница тип М(чудото с единичното 305 мм. оръдие за което предполага Пламен) иначе единственото традиционно име за което се сещам, носено до скоро от подводница(капичнала Адмирал Белграно) е Дреноут, ама не се сещам кога оригинала се е катурвал
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      Дредноут не се е капичвал. нарязан е. Това е друго, а подводницата е да кажем с балистични ракети. айде ровете, те не са много, ама и да отгатнете за верен отговор се признава само ако кажете защо този линкор се преструва на подводница.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа
                        Дредноут не се е капичвал. нарязан е. Това е друго, а подводницата е да кажем с балистични ракети. айде ровете, те не са много, ама и да отгатнете за верен отговор се признава само ако кажете защо този линкор се преструва на подводница.
                        Mи то от SSBNите само Венгард си е традиционно име носено от линкор(и май не само от един) преди това, ама кой Венгард се е катурвал не знам.
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          Има и още - Конкърър, Тъндърър
                          П.В.

                          Comment


                            Wie si se razprawяйте а аз чакам верен отговор с обосновка,демек: кой е корабъут защо се преструва на подводница и кога е станало.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа
                              Wie si se razprawяйте а аз чакам верен отговор с обосновка,демек: кой е корабъут защо се преструва на подводница и кога е станало.
                              Венгард е и се е катурнал щото са гръмнали мунициите

                              П.С. Ма как бърже се издигам в кариерата. Ей на пак повишение!
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment


                                Британска подводница клас М/бивши клас К/ ,първоначално с 305 мм оръдие.Водоизместване в диапазона 1500/2000 т.По -късно оръдието е свалено и е изграден хангар за самолети.Първият опит със самолет е направен през средата на 20 те години .Подводният самолетоносач носи самолет "Пернъл Пито"с двама души,а м-2 потъва през 1932г с отворен хангар и целия си екипаж при учения в района на Портланд.
                                След което англичаните губят интерес към развитие на идеята.

                                Comment

                                Working...
                                X