Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Айде бе корабът е страшно известен, мързи те просто. Погледи добре снимката, жокерите, ето примерно аз ти казах че е много бърз, че е добре защитен, че носи самолети (или е по-точно да се каже самолето носи?). И е Гоооляаааам, Дълъг , тежък. И са ги наричали "Лейди Х" и "Лейди У", "Х" и "У" са условни имена.

    Comment


      Саратога и Лексингтън ли?Лейди Сара и Лейди Лекс?
      П.В.

      Comment


        И пак сума подсказки трябваше да дам. Разочарован съм и няма скоро да пускам нови загадки. А тези кораби както казах са хипе известни.
        Иначе интересен казус : Саратога срещу Ойген в артилерийски бой, или просто Сратога на мястото на Глориес, Ойген вместо Шарли и Гнай. Саратога има самолети.

        Comment


          Защо да са им тенекиено бронирани кулите? и за кои кули говориш техните 406мм или 203мм ?
          П.В.

          Comment


            Саратога кога е имал 406мм? Като ти е мерак опитай се да ме хванеш в грешна подсказка, аз съм навит, а ето и нова загадка

            Comment


              Айде да пусна още една лисничка

              Comment


                Горното не е ли Императрица Мария след взрива?
                А долното американски самолетоносач - Рейнджър
                П.В.

                Comment


                  Imperatricata nqma булб, а рейндър е толкова високоборден че приличан а лайнер, това май по-скоро на монитор.

                  Comment


                    да се пробват и други
                    П.В.

                    Comment


                      поне взривен ли го режат поради други случа.Може да е Да Винчи, ама може и да е Бретан
                      П.В.

                      Comment


                        Ами да гръмнал е. Ама не е от посочените. Също такак няма да кажа причината да гръмне. А з аз нямам спомен да съм уточнявал класа на кораба.Малко разсъждения (не са подсказка): така като го следам от към носа (това е носът на кораба) ми навява мисълта че руските подводници клас Фокстрот (по Натовски) приличат, имат точно такава издатина.
                        Айде да видим сега дали ви заблуждавам или подсказвам. Гъбаркам лисе или не.

                        Comment


                          Ако не е надводен, други да се изкажат, по-компетентни от мен.Ако е надводен може и да е крайцер -значи някойй немски може и да е
                          П.В.

                          Comment


                            Продължавам да си говоря без да се ангажирам с нищо: вижте там има знаменце на носа на нещото.

                            Comment


                              За първата загадка нищо не мога да кажа, действително прилича на 641 Фокстрот но снимката ми се струва старичка и не се вижда рубка. Как да е. Не претендирам че съм прав.

                              Втората ти загадка е спомагателен учебен самолетоносач Wolverine, бивш колесен параход от Големите езера
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment


                                Aбе първата загадка да не е корпус на руска подводница тип К
                                Can't talk! Got to Shoot!

                                Comment

                                Working...
                                X