Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Айде бе, загатката е елементарна. Корабът е много известен. Бх казал без жокери ама явно няма да стане така: добре оръдията на картинката са 203мм.

    Comment


      Хипер?
      Can't talk! Got to Shoot!

      Comment


        цъ, по-дългичък и по-бърз и по-добре защитен май, ама последното трябва специално да го проверя а ме мързи. Но да кажем че съдбата на кораб от този клас има много общо със съдбата на кораб клас Хипер.

        Comment


          Проверих, доооста по-добра защита, направо в пъти, и поясът и палубите и скосът са по-дебели, жокер:поясът е наклонен

          Comment


            Gaden Gogi написа
            цъ, по-дългичък и по-бърз и по-добре защитен май, ама последното трябва специално да го проверя а ме мързи. Но да кажем че съдбата на кораб от този клас има много общо със съдбата на кораб клас Хипер.
            E тогава сигурно е някой ингилизийски кораб от тоя клас, но по тая снимка нищо не разпознавам. Ще чакам да отговори някой друг.
            Can't talk! Got to Shoot!

            Comment


              Кулите са с противоосколочна броня, поясът е под 12 градуса. има и самолети ама на снимката не се виждат. повечко от тези на Хипер примерно.

              Comment


                Thunderchief написа
                E тогава сигурно е някой ингилизийски кораб от тоя клас, но по тая снимка нищо не разпознавам. Ще чакам да отговори някой друг.
                Чети внимателно жокерите, рпимерно можеш да провериш съдбата на германските кораби и да търсиш аналогия. Става въпрос за кончината на кораба.

                Comment


                  Японски от класа Миоко.Ама не е по-добре защитен от Хипер.Колокото повече чета за Хипер се убеждавам, че е един от най-добрите и тежко бронирани
                  П.В.

                  Comment


                    Продължавай да четеш. Както казах корабът е МНОООГО по-добре защитен от Хипер. И не е Клас Миоко. Иначе Общото за което споменахе че загиват по един и същи начин, за да бъда по-точен от един и същи вид оръжие.

                    Comment


                      имаш предвид атомно ли?Никой японски не загива от атомно оръжиеДвуоръдейни кули има само Пенсакола от американските, но той е тенеке и освен това има тройки и двойки
                      П.В.

                      Comment


                        вашингтонски крайцер ли е?
                        П.В.

                        Comment


                          Стигат ви толкова жокери. Още повече че не ги четете внимателно. Друг въпрос че аз съм ги дал нарочно по подвеждащ начин.

                          Comment


                            е, че тойможе да потопен от торпеда като Блюхер или от авиация -Хипер.Не се сещам - мързи ме
                            П.В.

                            Comment


                              Това че може да се подведете не значи че са грешни, всичко което съм дал като жокер е истина.

                              Comment


                                Могами?
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X