Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа
    Ами сподели с нас това тайно място де. А иначе има текуща загадка.
    Ми да го споделя, още повече че по друг повод в Криле вече я давах тая страница - www.hazegray.org - има линкче "mistery ships" или нещо от сорта
    Can't talk! Got to Shoot!

    Comment


      Ветор Пизани
      П.В.

      Comment


        Цъ, не е италиански, само има нещо общо, примерно ремонт или преоборудване.

        Comment


          На не е британски броненосен Орландо?
          П.В.

          Comment


            Корабът е притежание на държава в средиземноморският басейн.

            Comment


              Toва ми прилича на едно испанско корито - Кристобал Колон - ама въобще не съм сигурен
              Ако е той, общото му с Италия е че е строен там
              Can't talk! Got to Shoot!

              Comment


                Кристобал Колон е бил без оръдия на гл. калибър през 1898, когато янките го топват.Георгиос Авероф е късен.Австро-унгарски е Санкт-Георг?
                П.В.

                Comment


                  Plamen написа
                  Кристобал Колон е бил без оръдия на гл. калибър през 1898, когато янките го топват.Георгиос Авероф е късен.Австро-унгарски е Санкт-Георг?
                  Ако въобще е испанския, как по дяволите разбра кога е правена снимката? Може да е преди 1898
                  Aвстро-унгарски кораб да има нещо общо със смъртните врагове италинаците? И ти не се чуваш кви ги дрънкаш!
                  Can't talk! Got to Shoot!

                  Comment


                    Колон е тип Гарибалди, а те както вече казах имат коренно различен силует, още повече че споменатият Кристобал вече беше даден като загадка от Одзава, пък и ако сте виждали снимка на гарибалдитата щяхте да видите че приликата е колкот межди Бисмарк и Бородино.

                    Comment


                      поне крайцер ли е или бронесец?
                      П.В.

                      Comment


                        Бил е и едното и другото. Бива потопен на 13.12.1914. Строен е в Англия. Повече жокери може и да не давам.

                        Comment


                          Aз лично се предавам и ще чакам отговора, никъде из средиземноморските флотове не открих подобно нещо
                          Can't talk! Got to Shoot!

                          Comment


                            Ефрейтор Тъндър, разочароваш ме. Айде малко данни :9190/9710 т, 102,4x17,9x7,9 м.....2 — 234 мм/40, 12 - 152 мм/45, 14-76 мм/40, 2—47 мм

                            Comment


                              пак да ви пусна снимката че да гледате добре, иначе е потопен от подводница.

                              Comment


                                Блейк?Ама не ми мяза на бронепалубен, по скоро е броненосен
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X