Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Българската униформа от ПСВ

    1. Не се интересувам от ситни кораби.
    2. В Криле вече са ти познали загадката.
    3.Ако държиш много мога да препиша отговора.
    4. За спорта се заяждай в Криле.

    Comment


      Gaden Gogi написа
      1. Не се интересувам от ситни кораби.
      2. В Криле вече са ти познали загадката.
      3.Ако държиш много мога да препиша отговора.
      4. За спорта се заяждай в Криле.
      Koга тва? Аз от сутринта опитвам да вляза.
      И препиши го де, ама гледай да нацелиш отгоовора за кораба от снимката - в Криле пуснах два.
      Точно с тебе сметам да се заяждам винаги когато ми скимне. Изказвания(нефорумски) от рода "Защо да спасяваме хората..." малко ме дразнят и бият на лиготия
      Can't talk! Got to Shoot!

      Comment


        Може ли и аз да се пробвам-кой е това.
        Ако познаете името или годината на потъването (жокерче!) ще разкажа останалото. Освен това корабът е европейски но е потънал в море, далеч от Европа
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          1904-1905 г.? При Цушима?
          Can't talk! Got to Shoot!

          Comment


            тц... не е там.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              На руски е... но си заслужава прочита.

              Този симетричен дизайн навява асоциации за италианска школа.
              А за тъндъра: можеш да си се заяждаш на ЛЦ или по мейла или по тела. Иначе най-много да ти трия простотиите (нещо почваш да ми приличаш на Пико).

              Comment


                Как познах от пръв поглед бе, Италиански броненосен крайцер тип Гарибалди. Сега ще разуча кой точно.

                Comment


                  Касуга:18 июля 1945 года бомбы с американских самолетов отправили его на дно

                  Comment


                    Ау как се подведох по очевидното. Бързам да се поправя:това е кораб от същият тип но е Испанският "Кристобал Колон" а снимката е по време на достройката в Генуя есента на 1897г,

                    Comment


                      Gaden Gogi написа
                      Касуга:18 июля 1945 года бомбы с американских самолетов отправили его на дно
                      Не позна. Не е това. Американско е.
                      Can't talk! Got to Shoot!

                      Comment



                        Я още една. Не се лъжете по отговора на Гошко. И това не е Касуга. Само една подказка - снимката е правена малко СЛЕД ВСВ

                        И понеже съм сбрал един наръч ето и една "товарна" лодка да я познавате коя е
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          Противотанковите средства на пехотата.

                          Тъндъре я се дръж малко по-сериозно, И аз отговарям на загадката на Одзава. От твоите първото може да е Франклин, вторато Сан Джорждо или неговият близнак

                          Comment


                            може да е някой от новите япомски амфибии

                            Comment


                              А те построени ли са вече? Иначе италианците са: "Сан-Джорджо", "Сан-Марко" и "Сан-Джусто"

                              Comment


                                Gaden Gogi написа
                                Тъндъре я се дръж малко по-сериозно, И аз отговарям на загадката на Одзава. От твоите първото може да е Франклин, вторато Сан Джорждо или неговият близнак
                                По нищо не личи. Първото мое не е самолетоносач. "Ситно" е, доколкото нещо с размерите на ЖП ферибот може да се нарече ситно. А самолетоносача и зеленото нещо са японски, не италиански. Драгунов е доста по-близо до истината.
                                Can't talk! Got to Shoot!

                                Comment

                                Working...
                                X