Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синята лента

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Синята лента

    Не че си нямам работа ама ми кефна да сметна адмиралтейските коефициенти на няйой лайнери взели участие в борбата за синята лента, и няколко които не са участвали но са твърде известни.
    QM 2-------- 486
    QM ------------416
    Юнайтед Стейтс ------------372
    Нормандия ------------319
    QE ----------------311
    QE 2 ----------------304
    Рекс ---------------238
    Лузитания ----------186
    Титаник ------------143

    #2
    Сметни на немските "Бремен", "Ойропа", "Кайзер Вилхелм дер Гроссе" и "Дойчланд" ако може.
    Rolling, turning, diving
    Rolling, turning, diving, going in again
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high.

    Comment


      #3
      може, 'що да не може, дай водоизместване, скорост и мощност и ще ти ги сметна или евентуално ще трябва да почакате да си взема бумагите за граждански кораби в службата. Абе вие като сте морски защо трябва аз от средата на страната да ви правя сметките? не е ли логично вие да сте по-светнати? ето примерно можеш да отидеш в книжарницата "АБЖ" (севрно от римските терми) и да си вземеш учебници и да смятате вие.

      Comment


        #4
        Хал-хабер нямам от математиката. Много сьм скаран с нея
        Rolling, turning, diving
        Rolling, turning, diving, going in again
        Run, live to fly, fly to live, do or die
        Run, live to fly, fly to live, Aces high.

        Comment


          #5
          Сега нямам възможност-правя разхода за полугодието. Но другата седмица ще гледам да ги сметна, но трябва да ми напомните.

          Comment


            #6
            Ей ама съм точен бе, как се сещам и без напомняне:
            Бремен ---------223
            Европа 1930 ------------196

            Дойчланд --------------143
            На кайзера му няма мощността на машините, а иначе коефициентът е приравнен към 30 възела са съпоставимост.

            Comment


              #7
              А, като спомена книжарницата, ти оправи ли се? Я разкажи какво си взе и откъде?
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Лесна работа, в книжарницата имаше само един учебник дето аз го нямах "технологии в корабостроенето", като положината от съдържанието го знбаех просто защото са общи за всяко машиностроене неща. Моделистките ви магазини (ако изобщо могат да се нарекат така) са ужас почти празни а и това което го има е.....

                Comment


                  #9
                  е, аз те предупредих
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Абе предвид че форума си е твой забележката сигурно е неуместна но СПАМИШ БЕ
                    има си тема заобщи приказки, има си ЛС, има си каюткомпания.
                    Можеше поне да попиташ що е то това синята лента, или си знаеш?

                    Comment


                      #11
                      Между впрочем както се вижда от сметките: британските кораби отново са върха.

                      Comment


                        #12
                        Сигурно не знаете но Синята лента вече близо 20 години не е притежание на Юнаитед Стеитс.

                        Comment


                          #13
                          Бе чудех се де да сложа тази снимка, която собственоръчно направих и реших да я сложа тук.
                          Хайде накефете се малко. това чудо наистина е огромно
                          Attached Files
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #14
                            A чие притежание е в момента? Защото аз доколкото знам тя вече не се дава на кораби , а Юнаитед Стейтс е нейният "последен " носител ( ама не съм сигурен бе, пък не ме оплюваите много -морето не е от най-силните ми страни)

                            Comment


                              #15
                              Май , че Баба Англия си я взе обратно!Така си мисля де!Определено не е Япония!
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment

                              Working...
                              X