Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    вчера гледах едно много интересно японско анимационно филмче. Значи САЩ и Япония бяха разработили съвместно първата японска атомна подводница (САЩ - строят, Япония - плаща), която обаче беше секретна и официално беше част от американския 7ми флот но с японски екипаж. Капитана й обаче веднага след пускането й на вода спря да се подчинява на заповеди и почна едно преследване с американците, което бързо ескалира до сблъсък между японския и американския флот.

    Като цяло беше доста екстремална алтернативна история, морския бой беше не съвсем реалистичен (но пък як ) и беше доста анти-американско и определено доста пристрастно. Интересно че се правят такива работи... обаче капитана на подводницата прави някакви страшни шашми в преследванията като цяло си струва да се види.

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      като няма конкурентно списание....
      П.В.

      Comment


        За всички на които им е любопитно: следващите две седмици съм вотпуска (т.е. няма да писателствам във форума). Сигурно се чудите защо така по никое време? Много просто следващата семица (на 30-ти) имам рожден ден ана 6-ти имен, и понеже не искам да ми досаждат в службата разни навлеци си взимам отпуска за да се скатая. Официалната версия е че ще правя инспекция по колониалните бази (в лоята си на Първи Морски Лорд )

        Comment


          Честит имен рожден в аванс.Жив и здрави и до нови срещи!
          П.В.

          Comment


            Честит Рожден ден за утре!!!
            Всъщност, кое наричаш КОЛОНИЯ, родоотстъпнико???????//
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Колония: Оризаре-село на 10 км. от Пловдив, там имам вила.
              Пожелания добре, хубаво, мерси. Ами подарици :roll:

              Comment


                почерпи и ти
                П.В.

                Comment


                  Ами добре, ама понеже съм сметкаджия, освен всич1ко друго което ти нормално изреждаш за мои качества , изчислих че в отечеството няма нищо интересно за подарък и с почерпката най-вероятно ще се набутам :twisted: , ама на 21 ако правим среща може и да се бръкна. проблемът е че тогава ми се налага да пътувам, но ще измисля нещо.

                  Comment


                    Гоги, ти не си толкова гаден за колкото се пишеш просто това е защитната ти реакция.Между другото намерих схеми на попадения на Принц ъф Уелс от торпеда при Малая!
                    П.В.

                    Comment


                      Нямате въображение за 5 стотинки, аз съм такъв какъвто съм, амаа вие като не можете да го осмислите или да го приемете ми приписвате психози.

                      Comment


                        кротко де, не искаш ли да се видим някой ден и да си изясним психозите?
                        П.В.

                        Comment


                          моля дайте малко инфо!

                          Че аз съм си много кротък. Вие се изживявате като нео д-р Фройд

                          Comment


                            може, може :lol:
                            П.В.

                            Comment


                              В този "Гангут" дето си го взех има много интересна статия за "Император Николай I", аз принципно си го харесвам това издание, ако и в този брой да няма много материали по интересуващите ме мен теми.
                              Абе да забелязвате че Одзава нещо го няма??/ И пишем само аз и Пламен? и Голум от днеска

                              Comment


                                Одзава ми писа за моята статия за СА Миоко, похвали ме и каза, че ще я помести он-лайн., но наистина нещо го няма!!! :? :!: :?: :?:
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X