Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Aha аха аха, на Самек, чехи, един бизнес партнер от там искаше услуга и аз му дадох жега да отиде и да изрови собственика, той моделът е спрян от продажа но за мене едничко ще се намери мащабът е 1/700, ватерлиния, те белите хора такива събират и за това всички смолни са такива. имат и разни други глезотии, применро Аляска, Гуал, Тексас, разни германси ситнотии. Писах ми че ще е готов след седмица. Като го получа ще се изхваля с картинки. А иначе следващата седмица очаквам Ексетър, същият мащаб същият стандарт...тъкмо ще имам не само победеният (Граф Шпее) но и победителят Иначе приклкючих с издирването на информация за Шпее и в близко или далечно бъдеще ще е готов комплекта, за съжаление всички се скатахте от съвместното моделиране..ако все пак има желаещи може да заформим друго, примерно с въпросният Ексетър.

    Comment


      Чуденка: Ексетър носил ли е Walrus и от коя година това.

      Comment


        Gaden Gogi написа
        Aha аха аха, на Самек, чехи, един бизнес партнер от там искаше услуга и аз му дадох жега да отиде и да изрови собственика, той моделът е спрян от продажа но за мене едничко ще се намери мащабът е 1/700, ватерлиния, те белите хора такива събират и за това всички смолни са такива. имат и разни други глезотии, применро Аляска, Гуал, Тексас, разни германси ситнотии. Писах ми че ще е готов след седмица. Като го получа ще се изхваля с картинки. А иначе следващата седмица очаквам Ексетър, същият мащаб същият стандарт...тъкмо ще имам не само победеният (Граф Шпее) но и победителят Иначе приклкючих с издирването на информация за Шпее и в близко или далечно бъдеще ще е готов комплекта, за съжаление всички се скатахте от съвместното моделиране..ако все пак има желаещи може да заформим друго, примерно с въпросният Ексетър.
        А страница имат ли тия чехи, че Аляска и Гуам звучат интересно
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          Sailor_Malan написа
          А страница имат ли тия чехи, че Аляска и Гуам звучат интересно
          http://www.modelimex.com/inshop/scri....asp?Level=229
          гледкай, цените малко плашат ама ревютат които съм че са само хвалби, аз лично Аляска не би х си взел, още не ми е минала погнусата од Балтимора, пък това е просто мутирал такъв, но виж Тексас...аз съмсем случайно ги открих докато си търсех за модел на Венгард,който обяе никъде го нямаше в продажба пък и сайат им на самек не бачкаше..и точно в този момент Милан реши да ме крънка за нещо:mhehe: и аз му пиша "така и така бъди добро другарче врътни една шайба и виж какво става"
          Човекът се задейства и уж ми е осигурил един, този уйкенд на някакво шой щели да му го дадат.

          Иначе истината е в 1/700 ватерлиния, аз на другаря който много чете книжки му разправях на времто пък той не слуша, а сега като му кажа примерно че има Баерн или Вирбус Унитис...
          Last edited by Gaden Gogi; 15-02-2007, 15:49. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          Comment


            Дума да няма, цените са бая интересни. Ню Джърси на Тамия почва да ми се струва евтин
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              Да ама не всичко го има в пластмаса пък и има разлика в качествот на детайлите също
              А ако ти се е приискала някаква изгъзице може и да не доживеем да я видим пластмасова, примерно QE..което дори не е изгъзица даже, къде по-озвестен е от повечето американски (да не кажа от всички) да не говорим за японските плаващи гаражи с непроизносими имена.

              Comment


                Gaden Gogi написа
                Да ама не всичко го има в пластмаса пък и има разлика в качествот на детайлите също
                А ако ти се е приискала някаква изгъзице може и да не доживеем да я видим пластмасова, примерно QE..което дори не е изгъзица даже, къде по-озвестен е от повечето американски (да не кажа от всички) да не говорим за японските плаващи гаражи с непроизносими имена.
                Хич даже не споря, прав си. Обаче с тия пари(70 евро за линкор) тука ям една седмица, а шанс да поизкарам някакви та да ги дам за смолен модел не ми се очертава преди лятото(най-малкото тука още нямам право на работа)
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment


                  E за работа аз съм ти предложил нещо, пък то вече си е твоя работа дали и колко ще успееш да го реализираш.
                  Пък и един линкор може да те раздва доста по-дълго от една седмица

                  Comment


                    Gaden Gogi написа
                    E за работа аз съм ти предложил нещо, пък то вече си е твоя работа дали и колко ще успееш да го реализираш.
                    Пък и един линкор може да те раздва доста по-дълго от една седмица
                    Да не споменавам че с парите за три кораба мога да се замъкна за един уикенд в Брюксел и малко късмет да си организирам там нещо дето да ме радва(ама наистина да ме радва, така както никой модел не би могъл) цял живот
                    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                    Comment


                      Въпрос на гледна точка, приоритети и възможности.
                      Аз пък като гледах цените на хотелите в моска много силно се замислих кое ми се ще повече да разгледам, Абердиинският музей или този в Кубинка, долу-горе еднакво ще ми струва...или да се запиша на курз по гмуркане и да посетя накой кораб..примерно Принца на Уелс

                      Comment


                        Gaden Gogi написа
                        Въпрос на гледна точка, приоритети и възможности.
                        Аз пък като гледах цените на хотелите в моска много силно се замислих кое ми се ще повече да разгледам, Абердиинският музей или този в Кубинка, долу-горе еднакво ще ми струва...или да се запиша на курз по гмуркане и да посетя накой кораб..примерно Принца на Уелс
                        А, дума да няма и в това за приоритетите си прав - обаче за мене онуй в Брюксел е абсолютен приоритет
                        По повод на разглеждането(дано не ни бият че си приказваме тука вместо на ЛС) имаш право да си намислиш един уокъраунд понеже в началото на септември много вероятно да ми се очертае малко път към Портсмут за три дни, а не знам дали знаеш но Бовингтън се пада близичко.
                        Проблема ти с Aberdeen Proving Grounds ще е взимането на щатска виза, докато туристическа такава за Русия въобще не знам дали ти трябва
                        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                        Comment


                          Не ме мисли мене за визите а за русия ми трябва, или покана...но подозирам че все ще се намери кой да ме покани
                          А до септември има време , ще измислим
                          За приказването: виж как някой предвидливо е кръстил темата

                          Comment


                            Gaden Gogi написа
                            Не ме мисли мене за визите а за русия ми трябва, или покана...но подозирам че все ще се намери кой да ме покани
                            А до септември има време , ще измислим
                            За приказването: виж как някой предвидливо е кръстил темата
                            Е американските чувам че ги давали по връткаво, не че съм се засилил натам де(всъщност ако се видя с малко излишни пари това лято може и да премисля )
                            Мислете до септември
                            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                            Comment


                              Хм, съмнява ме да имам проблем с посещение в сащиания, пък и мога да отида по бизнес, в командировка. или някой да ме покания...варианти колкото искаш.
                              Въпросът е аз да не си измисля друго
                              А лятото нали щяхме да обикаляме Русия? с трена през Киев, Севастопол, Сталинград, Москва, Ленинград, Ханко и после с хвърколета кой от къде е.
                              Трябва само да се определим кой ще носи лаптоп с DVD записвачка че по моеми ще отива по диск снимки на ден...песимистично, оптимистично по два..на човек. То като тръгнем само Ту-160 да го лазим....

                              Comment


                                Gaden Gogi написа
                                Хм, съмнява ме да имам проблем с посещение в сащиания, пък и мога да отида по бизнес, в командировка. или някой да ме покания...варианти колкото искаш.
                                Въпросът е аз да не си измисля друго
                                А лятото нали щяхме да обикаляме Русия? с трена през Киев, Севастопол, Сталинград, Москва, Ленинград, Ханко и после с хвърколета кой от къде е.
                                Трябва само да се определим кой ще носи лаптоп с DVD записвачка че по моеми ще отива по диск снимки на ден...песимистично, оптимистично по два..на човек. То като тръгнем само Ту-160 да го лазим....
                                Е ако се помъкна към Щатите ще е ноември. А за трен не беше ставало дума. Опасявам се че тамошните не са като тукашните, което прави обикалянето с тях малко плашещо
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X