Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами пусни го, какво ти пречи?
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Тъй и тъй се чудите.Защо не напишете нещо за флотите през седемгодишната война? Ще ми бъде интересно да прочета за пруската флота- вече има тема за Прусия и в нея спорим дали тя е била велика сила тогава.
      Хайде Гога - извади твоите големи книги и ни научи на ум и разум.
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        2 Динайн: ти беше там, трябва да знаеш защо, но дори да искам темата е заключена.
        2 Парабелум: иронизираме а?

        Comment


          Нека да резюмираме темите:
          1. Български средновековен флот, макар че вече се дискутира по нея;
          2. Торпедата през ВСВ Ако работим само с препратки няма да има дискусия;
          3. Флототът на Прусия през 7г. война;
          4. От себе си предлагам някаква хипотетивка за периода 1900-1914
          П.В.

          Comment


            абе оня ден излезе свръх странната информация, че искали да съкратят с 50% и нагоре надводния флот на британия - някои знае ли повече?
            Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

            Comment


              Излезе преди 20-тина дена като пробна информация. Веднага се възмутиха офицери от командването на РН, че флота става по-малък от Холандския и Министъра на отбраната обясни, че било "Проект". Можело и да не стане. Но такива неща и в Бг сме виждали.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment




                хубаво. click за голяма версия
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Винаги съм си мечтал за подобен корабен модел Да не би това да е Бисмарк/Тирпиц?

                  Comment


                    Че направи си като си мечтаеш, иначе това е Тирпиц.

                    Comment


                      aiwara написа
                      Винаги съм си мечтал за подобен корабен модел Да не би това да е Бисмарк/Тирпиц?
                      Ако ми се обадиш мога да ти подаря моя комплект на "Бисмарк". Стои вече 8 година. Не е нещо кой знае какво - фирмата е Хелер, отливката е отвратителна, но с доработка може да стане приличен.

                      Dinain написа
                      Аз дали мога да досадя с едно предложение-заявка? Интересни са ми торпедата, само че не разбирам много от тях. Ако има желаещи, ще могат ли да кажат нещо за тях - примерно кое е най-доброто торпедо на войната?
                      Имам някъде за японските торпеда и една обзорна статия за торпедата през ВСВ ако те интересува.
                      Last edited by Odzava; 28-01-2007, 11:03. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        Одзава написа
                        Имам някъде за японските торпеда и една обзорна статия за торпедата през ВСВ ако те интересува.
                        Интересува ме, защо не Мерси предварително.
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          без коментар, само слюноотделяне


                          ах че гадост, това на заден план ми е любимият линкор...а аз го нямам
                          Last edited by Gaden Gogi; 04-02-2007, 15:03. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                          Comment


                            От името на Одзава, обещаното за торпедата.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Просто да се изхваля: тъкмо ми писаха че е бил изровен един екземпляр от модел ана любимият ми линкор....врзкарите са си връзкари сега остава да го получа и ще покажа снимки, хубаво че съм си свалил няколко книги и имам прилично количество инфо

                              Comment


                                Бравос!Венгард ли намере - на коя фирма и в какъв мащаб?
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X