Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ха, чиновникът с адмиралските галуни да не се обажда.От Първите Лордове - само Фишър е бил стока, макар и на него дъската от време на време да му е хлопала.Иначе като се сетя за Чърчил с безумните му идеи :lol: :lol: :lol: , Дъдли Паунд, :lol: :lol: :lol: - нали не искаш да приличаш на него
    Адмирал на флота - Нимиц, или Ямамото или Рьодер, по-късно Дьониц, Шеер, Джелико, звучи по-добре 8)
    П.В.

    Comment


      Смей се колкото ти душа иска, факт е че Първият Морски Лорд е ПЪРВИ и КОМАНДВА всички останали, а те нека си вдигат самочуствието както си искат.и да си се пишат колкото си искат велики, фактът си е факт :lol: :twisted:
      BTW: предвид естеството на моите интереси по-подхождам за трети морски лорд, ама цифрата звучи гадно.

      Comment


        uf

        Третият не беше ли Главен Контролер на флота? - по оръжията
        П.В.

        Comment


          ами точно де с техниката се занимава а не да си троши нервите с някакви адмирали дето не знаят корабът им широк ли е или кази много е сигурно при много голям крен (90 градуса) широчината е равна на газенето (височината) ама то гати адмирала дето трябва да е че да докара корабът до такова състояние

          Comment


            адмиралите са стратези, а контролерите - сметачи - МОЛ материално отговорно лице
            П.В.

            Comment


              :lol: :lol: с'я к'во ще кажеш че шофьорът на кораба е по-важен от неговият конструктор ли :?

              Comment


                никой не може без дрегия.Струва ми се обаче, че спорът върви към кое без кое не може адмирал без кораб или кораб без адмирал?
                Ако те боли за цифрата три, пиши се Главен контолер на флота и толкоз
                П.В.

                Comment


                  Нич не ме боли, и първи лорд ме устройва.

                  Comment


                    Я какъв съм спамер, констатирах че съм минал 2000 мнения. Е все пак последните ги намирам за доста полезни за обществото.

                    Comment


                      Леле, колко сме скромни - кажи мини обществото - форум
                      П.В.

                      Comment


                        скромността може да краси човека обаче аз съм си достатъчно хубав така че защо да бъда скромен :?
                        А ти можеше да демонстрираш малко благодарност 'щото сметките можех само за лично ползуване да си ги запазя. :twisted:

                        Comment


                          аз кат има толкз статии и линкови, нали ги споделям с теб, пък и надруги пращам?Искам ли благодарност?
                          П.В.

                          Comment


                            Да ама аз да съм ти искал статиите :o :? :o

                            Comment


                              аз и затова вече започнах да редуцирам статиите към теб, защото виждам, че едва ли не си мислиш, че всичките ги знаеш и си ги изчел
                              П.В.

                              Comment


                                Ако става дума на мене не си ми пращал нищо след онази първата за Миоко дето не съм я чел. Относно познанието, ти не знаеш на мене какво ми е интересно че да ми го пратиш.
                                Това което ме интересува сам си го търся защото просто е прекомерно изчанчено че да интересува другите.

                                Comment

                                Working...
                                X