Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пламене, да ти кажа статиите в Клуб "Океан" не съм ги чел, но някои от тях в предвид на ограничения размер на пространството са също така и ограничени откъм информативност. Например в Сражението за Филипините НИКЪДЕ не съм видял да се пише за действията на японското Транспортно съединение усилващо Манила. А в него е бил включен Аоба и то е атакувано от американската авиация. МАлък пример.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      Прав си, там се пише в Телеграфен стил.Аз давам 18-25 стр, е ми ги режат :cry: :cry: :cry:
      П.В.

      Comment


        Gaden Gogi написа
        какво точно очакваш да ти кажа??? На изложбата ще ходиш?
        ама айде да се разберем да се засечем там
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Аз ще съм на откриването. В Пловдив ще съм наличен на този телефон 032/681 781, ако идвам на срещата ще съм на него от събота на обед до понеделник по същото време, иначе ор петък към 18. А ти когато пристигнеш в БГ-то можеш да се обадиш и на Шопистанските ми телефони.

          Comment


            сега се сетих, ако ще се виждаме в Пловдим може да си спретнем минисреща, аз ти и Одзава.

            Comment


              много съм За това последното ама оставям на вас да измислите кое как
              аз просто искам като дойда до града да видя изложбата на модели, авиошоуто (или най-интересното от него), военното изложение и с вас да се видя обаче понеже нямам никаква идея кое къде е и кога е, трябва да ми обясниш кога най-добре да намина и дали ще се наложи да пренощувам в града. Варна-Пловдив не е толкоз много, ама все пак...
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Кажи за кой ден става дума, аз съм там на 24 и 28-30, за прнощуването.....абе ще те сметя някъде, а иначе ако се раберем нещо аз мога да те чакам на гарата.

                Comment


                  ами аз смятах някъде 25-26, но всъщност ме интересува кога ще е най-интересното на авиошоуто, та тогаз.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Е аз трябва да бачкам (имам хобита дето искат доста финикийски знаци) а бачкането ми е в Шопско

                    Comment


                      Хасо Фон Мантойфел

                      почивай, стига бачка
                      П.В.

                      Comment


                        Тъндъра нали ти е изклюкарил колко играчки съм си купил? е те не са без пари.

                        Comment


                          Аз гоня цифрата 20
                          П.В.

                          Comment


                            аз цифри не гоня, аз си гоня кефа, а сега ми е кеф примерно да зглобявам танкове. след изложбата може да ми стане кеф кораби да правя, все пак нали се разбрахме на следващата да замъкнем цели ескадри...BTW моята ще е само в 1/600 са еднородност,...или само в 1/700, ама нека първо мине тази, пък да доживеем да следващата.

                            Comment


                              ззглобявай, ззглобявай

                              ще ми се и аз да можеш да харча всичко за хубави работи, ама имам толкова много такси и глупости, че почти нищо не остава...
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Аз като я направя 20 ще я разделя по следния начин:
                                Пет Ескадри по четири линкора:
                                1-ва ескадра Бисмарк, Тирпиц, Шарнхорст, Фридрих дер Гросе
                                2-ра ескадра Айова, Мисури, Худ, Гнайзенау
                                3-та ескадра Ямато, Мусаши, Норт Каролина, Масачузетс
                                4-та ескадра КГ V, Дюк ъф Йорк, Рипълс, Киришима
                                5-та ескадра Нелсън, Уорспайт, Аризона, Айрън дюк

                                Ескадра Крайцери Шпее, Блюхер, Аякс и Белфаст
                                Дивизион есминци два Бетъла, 1 Трайбъл, 1 фрегата Ривър
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X