Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камуфлажите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Камуфлажите

    корабните камуфлажи са ми мътна вода... изглежда, че са правени разни експерименти, обаче няма никакви стандарти, както при пехотата, бронетанковите войски и авиацията

    я кажете нещо по въпроса
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Абе аз май бех отворил тема с подобна насоченост (дали да се възползувам от това че случайно съм модератор и да ги слея?). А иначе по същество По принцип в началото на войната се срещат и експериментални камуфлажи но към средата вече се стандартизират според театъра на боините деиствия. Най-ярък пример за стандартен камуфлаж са германските кораби, с техните сиви носове и кърми и черно-бели ивици по копуса и надстройките. Оставям на някой друг да качи картинки защото всички които аз се сещам са прекомерно огромни.

    Comment


      #3
      Шлезвиг-Холщайн

      Comment


        #4
        Тирпиц

        Comment


          #5
          Шарнхорст

          Comment


            #6
            Бисмарк

            Comment


              #7
              Принц Ойген

              Comment


                #8
                Адмирал Шеер

                Comment


                  #9
                  Лютцов

                  Comment


                    #10
                    На Шлезвиг камуфлажът и димовата тръба е от ВСВ
                    П.В.

                    Comment


                      #11
                      Адмирал Хипер

                      Comment


                        #12
                        Plamen каза:
                        [B]На Шлезвиг камуфлажът и димовата тръба е от ВСВ
                        Разбира се, всички кораби които съм показал са от ²² световна
                        Блюхер с превоенен вид

                        Comment


                          #13
                          Звяр, гледам имаш много картинки, случайно да ти се намира камуфлажа на Гнайзеннау от норвежката операция, някакъв на петна, 'щото съм намислил да си пребоядисвам моя.

                          Comment


                            #14
                            Gaden Gogi каза:
                            [B]Звяр, гледам имаш много картинки, случайно да ти се намира камуфлажа на Гнайзеннау от норвежката операция, някакъв на петна, 'щото съм намислил да си пребоядисвам моя.
                            Има нещо в монографията за Шарнхорст, ама се опасявам че камуфлажа е подобен на Бисмарк.

                            Comment


                              #15
                              Ne towa, az widqh edna snimka kydeto e s nqkakъв камуфлаж на петна, иначе моят в момента е с такъв на ленти.
                              Eto za towa stawa дума.

                              Comment

                              Working...
                              X