Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Военноморски новини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Положението си е катастрофално. Този срок до 2018 година е меко казано несериозен, но те са длъжни да говорят така, за да не признаят патовата ситуация в която попадат. За три години едва ще са готови (с много условности) с предприятието, където евентуално ще ги произвеждат, а от там нататък започват сериозните неща. 2028-а е по-приемлив срок.
    Разбира се до 2018-а могат да се договорят и да почнат да внасят двигатели от Китай, все пак те са им продали лицензите

    Ей сега някой да каже нещо за конспирацията - първо Мистралите, после това...

    Comment


      #92
      А може заводите, да си се върнат в пределите на Русия

      Comment


        #93
        Положението си е катастрофално.
        Мда, масови самоубийства са започнали в руския флот

        Comment


          #94
          Сун Дзъ написа Виж мнение
          Разбира се до 2018-а могат да се договорят и да почнат да внасят двигатели от Китай, все пак те са им продали лицензите
          Ще трябва да са по поръчка. Поне си мисля че газовите турбини на 7,500 тона 052D разрушител няма да паснат на 4500 тонната фрегата Адмирал Горшков (22350, предполагам това имат предвид в сатията а не самолетоносачите).
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            #95
            На самолетоносача каква газова турбина, алоуу, специалистите, проверете преди да цитирате, по полека, ама някои хора от злъч ще се задавят.

            Comment


              #96
              Там драмата ще е по-голяма и от 22350, ако се стигне до реализация на проекта. То са реактори, то са турбини...

              Comment


                #97
                Приоритет са новите есминци, самолетоносачът ще почака.

                Comment


                  #98
                  Би било разумно да почака, а още по-разумно би било и есминците да почакат. Истината е в голяма серия 22350.

                  Comment


                    #99
                    Самолетоносач няма да има, а Лидерите са на хоризонта, ама след 2020 г. Естествено, това си е моето лично мнение, за което може и да не ме нападат някои.

                    Относно 22350 - хубав кораб, още повече, че някъде из мурзилките се прокрадва и негова модифицирана версия - 22350М. Обаче трябва да го приемат първо, а после и да се реши работата с двигателите за него.

                    Много интересна е темата с крайцерите - 1144 и 1164. Струва ми се, че ще бъдат още дълги-дълги години гръбнак на флота им.

                    Comment


                      Странна представа имаш за гръбнак

                      Comment


                        Верно е, обаче и не крия, че ме кефят, особено много 1144.

                        Comment


                          Ми хубави кораби са, а навремето са били още по-хубави. Обаче на първо място трябва да има голяма серия от еднотипни кораби, пък били те и по-скромни. Това е гръбнак. При цялата хубост на крайцерите, ако не бяха 1155, положението щеше да е зян отдавна.

                          Comment


                            И това е вярно, но донякъде. Все пак получиха доста голяма серия 956.

                            Иначе, има някои странности при тях, като например ПВО-то на корветите 20380.

                            Comment


                              Super_Hornet написа Виж мнение
                              Все пак получиха доста голяма серия 956.

                              Comment


                                Е, не пиша кво се случи после с тях, де.

                                Comment

                                Working...
                                X