Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руският Флот

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ясно, то просто е друга ракета.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Да, има сериозни разлики във "вътрешните"/експортните версии на различните видове оръжия, които произвеждат руснаците.

      Comment


        Ъм, аз съм останал с впечатление, че експортните версии обикновенно са с различна или частично липсваща електроника за понижаване на способностите им. А тук става дума и за много различни размери (1/3 добавена дължина!), продиктувана от различните габарити на торпедните апарати, т.е. направо си е друга ракета това.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Воланд, защо си мислиш, че ше спускат просто така "корабчетата" по вътрешните канали, без да имат някакви способности? Че то точно така немците пускат по Дунав техните през ВСВ.

          Comment


            Dinain написа Виж мнение
            Ясно, то просто е друга ракета.
            Аз като бях чел за Калибр, същото нещо ми беше направило впечатление. Това е накакво събирателно название на ракети които много не си приличат и имат коренно различно предназначение. Не знам какво ги обединява под един индекс. Може би пусковата установка и системата за управление?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              "Алмаз-Антей": ракетные крейсера проекта 1164 не получат новое зенитное вооружение

              Comment


                Bulgarian, от такива като видя, дето се опитват да ни мислят за олигофрени нас във форума, и да ни ограмотяват, видите ли, се изприщвам.

                Comment


                  Темата е за руския флот все пак, не за билиони-трилиони-зилиони и икономически статистики.
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Аз като бях чел за Калибр, същото нещо ми беше направило впечатление. Това е накакво събирателно название на ракети които много не си приличат и имат коренно различно предназначение. Не знам какво ги обединява под един индекс. Може би пусковата установка и системата за управление?
                    ПУ е универсална, като влизат поне пет типа ракети - 2 вида ПКР, една КР за удари по земни цели, плюс още две ракето-торпеда.

                    Comment


                      Това - относно възможностите на ракетите на Калибр-НК - http://bmpd.livejournal.com/255530.html

                      Comment


                        Първият Буян-М пристигна в ЧФ.

                        Малый ракетный корабль "Зеленый Дол" является четвертым кораблем модернизированной серии "Буян-М". После всего комплекса испытаний МРК "Зелёный Дол" войдет в боевой состав Черноморского флота.

                        Comment


                          кало написа Виж мнение
                          Първият Буян-М пристигна в ЧФ.

                          http://ria.ru/defense_safety/20150730/1154082492.html
                          Много приятно корабче. Особено за голяма държава като Русия, която може да му осигури ПВО и ПЛО в ИИЗ. Ако му падне някоя по-старичка фрегата, фрегатата като нищо може да види дъното отблизо.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Amazon написа Виж мнение
                            Много приятно корабче. Особено за голяма държава като Русия, която може да му осигури ПВО и ПЛО в ИИЗ. Ако му падне някоя по-старичка фрегата, фрегатата като нищо може да види дъното отблизо.
                            ъхъ, но по-важната му функция е възможността за обстрел на наземни цели на дистанции до 2500-600 км, включително със СБЧ.

                            Comment


                              Де го на фотката Бау-бауто?

                              Comment


                                Kramer написа Виж мнение
                                Де го на фотката Бау-бауто?
                                9 июля 2015 года на ОАО Зеленодольский завод имени А.М. Горького (предприятие входит в группу компаний ОАО Холдинговая компания Ак Барс) в Зеленодольске состоялось торжественное мероприятие , посвященное отправке на Черное море двух завершенных постройкой малых…

                                Comment

                                Working...
                                X