Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Most operational losses were due to the tremendous power of the AD. ADs that were "waved-off" during carrier recovery operations were prone to perform a fatal torque roll into the sea or the deck of the aircraft carrier if the pilot mistakenly gave the AD too much throttle. The torque of the engine was so great that it would cause the aircraft to rotate about the propeller and slam into the ground or the carrier.
    War, war never changes..

    Comment


      Едно такова през Виетнамската Война, беше свалило с картениците някакъв самонадеян МиГ-17 при срещна атака през ноща
      Даже документално филмче има за случката.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment



        Доста ниско летят тези украинци. Иначе нормално ли е да димят така или просто са поизносени?

        Comment


          Нормално е за МиГ-29 на определени режими. Даже може и повече!
          Иначе е интересно, че летят някакви показухни машини, предвид камуфлажите им.
          Last edited by Hartman; 18-04-2014, 15:02.
          С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

          Comment




            на 2:46 е пример за реалистичен висш пилотаж, в игра
            War, war never changes..

            Comment


              Не знам за тук ли е или за корабния раздел :

              "Хибины" против "Иджис" или Что так сильно испугало Пентагон?

              .. руснаците не прощават

              Comment


                За научната фантастика.


                thorn

                Средновековните църкви в България

                Comment


                  Че нещо е наплашило 27 морячета, наплашило ги е. Какво точно не се знае, може и да не е точно това, въпроса е колко още изненади имат руснаците в ръкавите. И разбира се важен въпрос е какво търсят американчетата с круизната си яхтичка дето никой не ги е поканил. Че ако СУ-24(дано не са се подплашили от някой МР, че тогава резила е епичен) може да ги докара до такъв потрес какво ли би се случило ако видят двойка Ту-22М3.
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    Ти наистина ли ги вярваш тези глупости?
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      StrEagle написа Виж мнение


                      бах, туй чудо носи повече от А-10 бре

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Douglas_A-1_Skyraider
                      Голямо добиче, хвърляло е и специални муниции:

                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Само отбелязвам, че 27 морячета си плюха на петичките(факт). Както и е факт, че подобен епичен резил не им е за сефте. Пък който иска да вярва какви са страхотни е свободен.
                        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                        Comment


                          Това за тези 27 не съм го видял в 1 сериозен източник. От друга страна можеха поне опровержение да пуснат, което също не съм видял...

                          Comment


                            Sailor_Malan написа Виж мнение
                            Само отбелязвам, че 27 морячета си плюха на петичките(факт). Както и е факт, че подобен епичен резил не им е за сефте. Пък който иска да вярва какви са страхотни е свободен.
                            "Факт" ???? Според руската байка ли ??? Сашо, за по-сериозен човек те имам.....

                            Освен това, никой няма нужда да ги кани в Черно море, или след Крим, и морето вече да смятаме за руско,а ?
                            Снимки - http://niki-zlatev.blogspot.com/

                            Comment


                              Тази "новина" вече я споменаваше някой, поредният буламач и безумие от медийната война. Не трия само за да не я поства някой пак, не виждам и смисъл да се обсъжда. Иди доказвай на разни идиоти, че никой в мирно време няма да сваля самолет и че дори и да е засечен на 1000км пак ще го пуснат да мине на 50 метра от тях без да стрелят. Това важи за всички - и руснаци, и американци.
                              „Аз, Драгомир, писах.
                              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                              Модератор на раздел "Военна Авиация"

                              Comment


                                Режима на пребиваването им насам съвсем не е свободен, както може би им се иска и така както те лаят срещу руските войски на руска територия възниква въпроса те какво търсят насам. Явно няма да уплашат когото искат, най-много следващия път да ги посети(buzzне както се казва по тяхному) нещо по-голямшко. А сериозно не очаквам "демократичните" медии да отразят последствията от епичния резил(втори откак Китихоук беше посетен).

                                П.с. Наистина беше "мило" да ме нарекат разни идиоти
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X