Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts



    Четвъртата конфигурация ме спечели. Струва си вниманието този ъпгрейд.

    Comment


      Кухулин, страхотно попадение. Това поне за мен е нещо абсолютно ново. Само не знам защо на картинката е спарка, едва ли това ще е бойният вариант. Боинг явно освен F-15SE са решили да направят и F-18ES, а това явно е F-18FS

      Сега, по сериозните въпроси към този колаж: Дай малко инфо, не ни дръж в напрежение:

      1. Как ще използва тези оръжия всяко от което е проектирано да се отделя от самолета посредством гравитацията? Контейнера ми изглежда различен от вградените на F-22 и F-35? Самолета имелман ли ще прави за да ги пусне тези бомби...
      2.С какви двигатели планират да е леталото? Защото ако е със съществуващите и сложат въпросната четвърта конфигурация и подкачат нещо на стандартните пилони, самолета ще може да излита само от международни летища, да не говорим за самолетоносач.
      3. Сигурен ли си че това не е някакъв майтап на шегаджия с опит в GDI и развихрена фантазия?
      Last edited by Amazon; 28-08-2013, 07:56.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Това да не са "стелт" контейнери за външно окачени бомби?

        Comment


          STROSS написа Виж мнение
          Това да не са "стелт" контейнери за външно окачени бомби?
          Не изглежда да са много стелт, по-скоро обратното и не е ясно за какво са. Контейнерите над фюзелажа изглеждат напълно безмислени освен ако въоръжението в тях не се изстрелва от пружини. Вероятно се явяват опит за естетичнио изглеждащи конформни резервоари. Подобни има на F-16, поне на израелският вариант видях такива. А този контейнер окачен отдолу за който е и схемата, ще направи едни много лоши неща на аеродинамиката на F-18, която и така си е на границите на възможностите.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Може идеята на контейнера да е премахване на подкачените по пилони оръжия в някой мисии. И точно така да подобряват аеродинамиката, а не обратно.
            А от самолетоносач ще излита - те си имат катапулт.

            Comment


              Amazon написа Виж мнение
              Това поне за мен е нещо абсолютно ново.
              Засягали сме го и преди във форума, просто си забравил.

              Кухулин написа Виж мнение
              Между другото, Бразилия колко е френска вече - http://bmpd.livejournal.com/537031.html
              Прилагам пидиефче с малко инфо, съвсем прясно. Там има отговор на повечето въпроси.

              ПП Греда, не ще да го качва. Трябва да го правя на картинки.

              Comment








                Attached Files

                Comment


                  Те тука и малко видео от Боинг:

                  Advanced Super Hornet makes its Debut

                  Щял да бъде "много евтин". Може да си купим 2-3

                  Comment


                    Интересно, мерси за инфото. Ами USN си купува Е-варианта за 40-50 милиона бройката. За нас ще е много скъпо, защото за разлика от Австралийците нямаме ни инфрасруктура ни джепане ни специалисти за това летало. Иначе аз ще ударя гъза в тавана ако нашите купят F-18, ама не. Не си спомням конкретни цифри но офертата на Боинг за нас беше мнооого висока.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Чудя се дали тези подобрения са само за да впечатлят USN и да спечелят договора за 1 милиард споменат в твоята статия, или е и смушкване с лакът и намигане към Австралия и Канада. Това му е хубавото на конкуренцията. Ще накарат Локхийд да спрат да се чустват безсмъртни и да направят от F-35 нещо удобно за логаритмуване. Иначе ще стане като в Русия и вместо МиГ 1.44 ще се пръкне в пълният си блясък Су-30МК. И без това Боинг сигурно още са бесни заради изгубеният конкурс.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Не мисля, че някой в Боинг съжалява за F-35. Те си имат достатъчно друг бизнес и сигурно от време на време шефовете пускат по някоя молитва, че са се отървали от тая рискова програма. А за новия Хорнет вероятно Канада е една от основните цели, и на мен така ми се струва.

                        Comment


                          Comment


                            МиГ-29М/М2 и МиГ-29К станет МиГ-35 ?

                            Comment


                              "Если Сербия решит купить МиГ-35, какова будет цена на самолеты?

                              Мы дадим вам самолеты по той же цене, что и для российской боевой авиации."


                              Интересно, не са алчни като американците

                              А с названието "МиГ-33" какво става ?

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X