Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Той умря човека.

    Comment


      упс, грешната тема.

      Comment


        Според непотвърдени слухове цитирани от Combat Aircraft южнокорейците са си избрали F-15SE за програмата FX3. F-35 е окончателно отсвирен. Предстоят подробности явно
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          Ми хората правилно са се ориентирали - а и за тях цената е нищо.
          За осъдените на живот и смъртта е приключение!

          Comment


            Защо ли леко ми се чини, че най-накрая ще си останат точно с две държави клиенти от Локхийд
            Великобритания и САЩ и цената ще отиде към 250-280 милиона долара, докато в един момент Боинг не получи още доста поръчки. Вече съм попадал на идеи за преработка на проекта CVF така, че да може да ползва Супер Хорнет
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              Сун Дзъ написа Виж мнение
              Той умря човека.
              Бог да го прости, не знаех. Скоро четох негова(нова) статия и си мислех че е жив и здрав.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Sailor_Malan написа Виж мнение
                Защо ли леко ми се чини, че най-накрая ще си останат точно с две държави клиенти от Локхийд
                Великобритания и САЩ и цената ще отиде към 250-280 милиона долара, докато в един момент Боинг не получи още доста поръчки. Вече съм попадал на идеи за преработка на проекта CVF така, че да може да ползва Супер Хорнет
                Три. И Норвегия.
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Слуховете излязоха верни http://www.reuters.com/article/2013/...97I0E320130819
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    Интересно. При 7.4 милиарда за 60 самолета и Боинг бият всички оферти с тихия орел. Това значи че EADS които дори на са влезли в тавана на сделката от 8.3 милиарда не могат да свалят цената на Тайфуна под 140 милиона за парче. От злато ли ги правят тия Тайфуни? А заглавието на статията е отвратително, нищо не се разбира(или поне на мен ми звучи неграмотно).
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Свалят теглото на двигателя с 30-40% чрез 3D-печат на сложно-съставни части като един детайл
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Amazon написа Виж мнение
                        Интересно. При 7.4 милиарда за 60 самолета и Боинг бият всички оферти с тихия орел. Това значи че EADS които дори на са влезли в тавана на сделката от 8.3 милиарда не могат да свалят цената на Тайфуна под 140 милиона за парче. От злато ли ги правят тия Тайфуни? А заглавието на статията е отвратително, нищо не се разбира(или поне на мен ми звучи неграмотно).
                        Аз доколкото разбрах европейската оферта е дискфалифицирана поради "нередовна документация". Как досега участва в наддаванията и чак накрая я дисквалифицират не е ясно, нито какво точно не е наред. Иначе и двете фирми последния път са дали цени в рамките на бюджета.

                        Comment


                          As Rzeczpospolita broadsheet reports, the Americans will allow Poland to purchase modern JASSM (Joint Air-to-Surface Standoff Missile) missiles for


                          Новината навежда на интересния въпрос дали от три пъти се става.... знаете какво....
                          След като преди време на поляците любезно беше обяснено, че ако не си купят F-16 block 52+ а нещо друго(Грипен като чехи и унгарци) ще спрат разни работи(помощта на Световната Банка за Полша примерно) и им беше натресен кредит от 3.8 милиарда долара дали пък сега те не са отишли саминки...
                          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                          Comment


                            Sailor_Malan написа Виж мнение
                            дали от три пъти се става.... знаете какво....
                            Tomasz Szatkowski, who is the head of National Strategic Studies Center says that 1,000km range JASSM variant would be a much better choice. He also claims that Poland needs to obtain submarines with strategic missiles of Tomahawk class.

                            !

                            Явно се става машина

                            Comment


                              Въпроса е каква машина.... А 1000 км. ще го видят лекинко през крив макарон, понеже новите им покровители едва ли искат Сирия вместо Искандер-Е да получи Искандер-М или Искандер-К. И стотина Х-55 за цвят. За Томахоука важи същото.
                              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                              Comment


                                просто малко куул.

                                Comment

                                Working...
                                X