Съобщение

Collapse
No announcement yet.

f 22 vs mig 1.42

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    f 22 vs mig 1.42

    мнения и за двата изтребитела че да направим сравнение

    #2
    При положение, че F-22 е боен самолет, който вече е навлязъл във въоръжение, а MиГ-1.42/1.44 е технологичен демонстратор, не мисля, че има база за сравнение. Може да сравняваме Су-37 и F-22 или МиГ-35 и F-22.


    ПС
    Обаче МиГ-1.42/1.44 е по - красив самолет от F-22, поне според моя вкус

    Comment


      #3
      няма такъв самолет Су-37.

      Comment


        #4
        Не говоря за С-37. Имам впредвид това - http://en.wikipedia.org/wiki/Su-37. Вярно wikipedia-та не е надежден източник, но освен там четох за Су-37 и в "Криле", за това си помислих, че може да го използвам в сравнението. Вярно, не е навлязъл във въоръжение, но поне от това, което съм чел, изглежда, че си е напълно развит проект. За МиГ-1.42/1.44 от това, което съм чел оставам с впечатлението, че е технологичен демонстратор (подобно на С-37) и не е подходящ за приемане на въоръжение.

        Comment


          #5
          Без да съм специалист мога да твърдя , че самолета на янките е по-добър .
          Ето малко сравнение -
          F-22 - тежи приблизително 14 тона .
          MиГ 1.44 - 18 тона .
          Самолета на янките е с 4 тона по-лек !
          И същевременно , F-22 може да носи товар с тежест приблизително 36 тона , докато много по-тежката машина МиГ може да понесе 35 тона .
          Но като скорост руската машина е по бърза като гледам статистиката и то с близо 700 км/ч :sfighter:
          А иначе щом изказвате мнение за външния вид , аз ще кажа , че F-22 за мен е по-готин
          Това което не ни убива ни прави по-силни !

          :bulgaria:

          Comment


            #6
            Поредната безмислена тема.
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #7
              Наистина.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment

              Working...
              X