Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авионовини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Руснаците официално отрекоха да са продавали, това с белоруски комплекси втора ръка също не е потвърдено... САЩ до сега щяха да са засекли радарите и да са вдигнали вой до небето ако комплексите бяха в Иран.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      А400М - реклама и действителност:

      Comment


        Яката работа!

        Абе не е точно по темата ама максимално се изкефих на тоя пилота на А320-личи си военната школа.Как приводни Ербъса в Хъдзън Бей!
        Иначе относно А400М-мисля че скоро ще успеят да се справят с проблема!Концерна им е във възход отново биха Боинг по поръчки!

        Comment


          Пепеляев написа Виж мнение
          Абе не е точно по темата ама максимално се изкефих на тоя пилота на А320-личи си военната школа.Как приводни Ербъса в Хъдзън Бей!
          Иначе относно А400М-мисля че скоро ще успеят да се справят с проблема!Концерна им е във възход отново биха Боинг по поръчки!
          Друже, ти май скоро не си чел новини за проекта. А400М е мнооггооо далечее oт поръчки. А да и има грозен пазарен конкурент - С-130J, koйто вече е на въоръжение
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            Край на цяла епоха в американския флот:

            Comment


              Имате проблеми с прелитащи над вас самолети и няколко милиарда за харчене - ето тук всички ваши проблеми се разрешават: http://www.rusarm.ru/cataloque/air_def/air_def.pdf

              Каталог на всякакви ПВО джунджурийки, като се мине през почти всички зенитно-ракетни комплекси, радари от сантиметри до метри, командни пунктове, пасивно следене на цели, електронно разузнаване, РЕБ на различни нива, мишени, полигонна екипировка...

              Много интересно и систематизирано, макар и основно рекламна информация.
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment


                Нов ъпдейтван Ф-15!

                Боинг представиха силно модернизирана версия на Ф-15.Наречена Сайлент ийгъл тя се отличава със специални снемаеми конформни резервуари които едновременно служат и за отсеци за въоръжение!
                Утре ще кача линк към снимките-много интересно изглежда с новите вертикални стабилизатори изнесени на 15 градуса!

                Comment


                  Видях снимките. Изглежда някакси глупаво. Изгубил е агресивността на Strike Eagle.
                  War, war never changes..

                  Comment


                    Су-24МК се разбива при кацане в Иран. Клипчето е просто задължително за гледане, какъв късмет имат пилота и щурмана е просто невероятно (и отново реклама на катапултни кресла).

                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      А защо така пуши отзад?
                      И пилота или е новобранец, или е пиян?!
                      War, war never changes..

                      Comment


                        А може би за да се разбие самолетът на кацане има проблеми, примерно нещо е станало с двигателя и за това се налага аварийно кацане за начало.
                        „Аз, Драгомир, писах.
                        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                        Модератор на раздел "Военна Авиация"

                        Comment


                          Второто Су определено пушеше много странно след тази "жабка", която направи беше изключено машината да оцелее К-36 си е К-36 все пак дано пилотите са запазили летателната си годност много бърза реакция показаха. Молодцы!
                          Beausйant

                          Comment




                            най-модерното в руските ВВС (и някои - все още извън тях )

                            Comment


                              първа катастрофа със сериен Ф-22

                              В южной части Калифорнии потерпел крушение истребитель пятого поколения F-22 Raptor ВВС США, сообщает Agence France-Presse со ссылкой на официального представителя ВВС США Ричарда Джонсона (Richard Johnson).

                              По словам Джонсона, самолет упал в 10:00 по местному времени (20:00 по московскому) в 56 километрах к северо-востоку от авиабазы Эдвардс во время выполнения тренировочного полета. На борту истребителя находился один пилот, судьба которого на данный момент неизвестна.

                              Многоцелевой истребитель F-22 Raptor позиционируется как самый современный боевой самолет в мире. По имеющимся данным, крушение F-22 в Калифорнии стало первой аварией этого самолета с того момента, как в 2005 году он впервые поступил на вооружение ВВС США.

                              Экспорт самолетов F-22 Raptor законодательно запрещен.
                              лента

                              Comment


                                За съжаление, пилотът е загинал.

                                Comment

                                Working...
                                X