Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Случайно някой да разбира италиански?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Случайно някой да разбира италиански?

    Ето ви линк към нещо което аз мисля за доста шашаво. Като цяло нищо не разбрах, освен че става дума за Ла-7. :o :weird: Което именно е шашавото.
    Така че, много моля някой да ми разясни горе-долу за какво се говори в сатията. Че иначе няма да мога да спя. :aaa:

    #2
    В този линк ЛА-7 се споменава само между другото, един вид "както и други изтребители от ВСВ, фоке-вулф и ЛА-7". Но се говори за човека горе, доколкото разбрах.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #3
      ,
      Last edited by mellisa; 18-10-2005, 14:58.
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        #4
        Благодаря много
        Това което ме учуди е самото присъствие на Ла-7. Мелиса, мерси за изчерпателния превод. И все пак, можеш ли да преведеш по-подробно какво пише за Ла-7? Тъй като досега не съм виждал нито един запазен или реставриран летящ Ла-7, не виждам как би могъл да участва в подобни неща. Това бяха компютърни графики. Дали пък не са се заели да го реставрират?
        Което би било чудесно като идея.

        Comment


          #5
          ,
          Last edited by mellisa; 18-10-2005, 14:58.
          "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
          Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

          Comment


            #6
            Ъъъъ извинете но тук не става ли дума за "PVI ANGELS - La pattuglia acrobatica dei Piloti Virtuali Italiani" тоест такива които използват компютърни игри за да правят фигурен пилотаж... а гледайки приложените "снимки" вдях че на единствената на която има нещо ненарисувано е един непретенциозен фотомонтаж
            may the Force be with you

            Comment


              #7
              mellisa написа
              Довечера ще покажа страницата на един приятел сицилианец, ако има нещо за Ла-7 утре ще ти го напиша, ако янкой не ти го преведе до тогава.
              Имаш от мене едно черпене (естествено боза)
              Напомни ми на срещата на пишещите във форума през 2012

              Хан Соло, точно това се чудех. Че то нямаше как иначе, с това Ла...

              Поне картинките радват окото :rock: . (Най-малкото мойто)

              Comment

              Working...
              X