Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    И какво да правя с него? Обясни ми моля те!
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #47
      сериозно ли не знаеш... браузъра ти има възможност за настройка на прокси ако си с файърфокс от настроки - свързване, ако си с експлорър - интернет настройки- свързване - и при мен лан настройки и там има възможност за настройване на проксито... избираш си анонимно прокси въвеждаш му данните и уеб страниците вече виждат само проксито а не теб ... проблема е ако връзката между проксито и твоя комп е бавна
      may the Force be with you

      Comment


        #48
        Ами тя в общия случай е доста зле, връзката, ама за някои цели става, естествено не и да теглиш големи по обем файлове/за това си има други начини хихи/
        knowledge is power

        Comment


          #49
          Han Solo написа
          сериозно ли не знаеш... браузъра ти има възможност за настройка на прокси ако си с файърфокс от настроки - свързване, ако си с експлорър - интернет настройки- свързване - и при мен лан настройки и там има възможност за настройване на проксито... избираш си анонимно прокси въвеждаш му данните и уеб страниците вече виждат само проксито а не теб ... проблема е ако връзката между проксито и твоя комп е бавна
          Наистина незнам .Иначе аз съм с DSL ще се помъча да пробвам тази система
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment

          Working...
          X