Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нужна информация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нужна информация

    Здравейте! Дойде ми една дългосрочна и леко налудничава идея, в която с камера в ръка да обикалям из страната и да заснемам нещо, на което съм дал името "По следите на българската армия". Този проект ще включва кратки клипчета (5-10 минути), в които смятам да снимам и показвам какво е притежавала и в момента какво е останало в БА. Имам нужда и от малко помощ. Ще помоля който знае място (освен музеи), където се намират нови и стари оръжия, танкове, ракети, самолети и пр. , които мога да снимам, да каже. Проектът може да не започне веднага, но трябва да имам инфо. Ще съм благодарен на всички, който иска може да каже и какво смята за това мое начинание. Поздрави!
    Българин да се наричам първа радост е за мене...

    #2
    Никой ли не може да ми помогне?
    Българин да се наричам първа радост е за мене...

    Comment


      #3
      хм, за техника не знам, но мога да ти кажа едно интересно място, на което е имало ракетно поделение и днес изглежда призрачно. Ако те интересува, де.

      Click image for larger version

Name:	DSCN9061.JPG
Views:	1
Size:	319.6 КБ
ID:	531296Click image for larger version

Name:	DSCN9071.JPG
Views:	1
Size:	459.5 КБ
ID:	531297Click image for larger version

Name:	DSCN9066.JPG
Views:	1
Size:	408.8 КБ
ID:	531298Click image for larger version

Name:	DSCN9082.JPG
Views:	1
Size:	435.8 КБ
ID:	531299Click image for larger version

Name:	DSCN9058.JPG
Views:	1
Size:	396.3 КБ
ID:	531300
      sigpic

      Sword song and horn sound

      Comment


        #4
        sewast написа Виж мнение
        хм, за техника не знам, но мога да ти кажа едно интересно място, на което е имало ракетно поделение и днес изглежда призрачно. Ако те интересува, де.

        [ATTACH=CONFIG]18686[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18687[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18688[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18689[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18690[/ATTACH]
        Къде се намира и как се казва?
        Българин да се наричам първа радост е за мене...

        Comment


          #5
          Suun70 написа Виж мнение
          Къде се намира и как се казва?
          Номера на поделението не знам. Намира се на височината над село Байкал (1200 м), както е видно, в гората. Селото се намира в Конявската планина, по пътя Радомир - Кюстендил, на отбивката за Земен. Като се стигне до центъра на селото (наркоп+кметство+войнишки паметник) се завива по стръмния асфалтиран път вляво, кара се бавно и внимателно, защото е тесен и стръмен и няма видимост, няма как да се сбърка, защото е единствения асфалтиран път. Стига се до едно място, на което асфалта свива надясно - продължава се направо по чакълен път, който води от селото до поделението. По това време не е препоръчително да се пътува до там, защото не е особено проходимо като падне сняг.
          Поделението е направено шейсетте, учебните стрелби са се провеждали в Казахстан, после в края на осемдесетте е предислоцирано няколко пъти край Радомир първо и после край София, след което е закрито.
          Това е, дано ти е полезно.
          sigpic

          Sword song and horn sound

          Comment

          Working...
          X