Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българската Военна полиция

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Българската Военна полиция

    Я, гледай ти, какви геги са им раздели на военните милиционери...











    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    #2
    Ако имаше и една с една еднакви, нямаше да мязат чак толкова на магистрални бандити... или на смели грузински воини

    или пък се забавляват с еърсофт?
    Last edited by кало; 20-09-2010, 19:56.

    Comment


      #3
      ако са така добре обучени като грузинските.....
      значи са новите ни терминатори.....

      Comment


        #4
        Колеги това са "Пустинни котки", да пожелаем на военните полицай успехи с тях.
        Относно подготовката им, ще ви кажа, че познавам много от тях и подготовката им е в пъти по-добра от тази на останалите военнослужещи!

        Comment


          #5
          извинявам се ако някой е усетил ирония в коментара ми....
          наистина изглеждат много добре екипирани.........
          сигурен съм че и подготовката е на ниво....
          бихте ли дали малко инфо за лисиците....тези които са по запознати....
          и какви са тези машини...

          Comment


            #6
            :-))

            ru55 написа Виж мнение
            Относно подготовката им, ще ви кажа, че познавам много от тях и подготовката им е в пъти по-добра от тази на останалите военнослужещи!
            Нямам възражения по подготовката им , но ,извинявай, за какво се подготвят те? И аз имам приятели там , но какви са им фукционалните задължения?!?!? Основното е да ти пречат да си изпълняваш задълженията!!! Другото е да търсят под вола теле и да се правят на велики!!! И това е поради почти пълната им липса на работа! Стоят и кесят като пукали докато ние се чудим от къде да я захванем! Да потърсиш помощ от тях ( дори по повод изпълнение на задачи ,които са типично техни) изисква такава бюрократщина ,че по-добре да си траеш и да си свършиш сам работата, отколкото да се занимаваш с тях. Това е лесно обяснимо като се сетя как ги набираха навремето- всички ,които за нищо не стават, т.н. "скатавки" , които не само се доскатаха ,ами и на ментори взеха да се правят!!! КОй началник е луд да си пуска хората ,които му вършат работа? Пуска тези, които не му трябват и които пречат!
            Навремето ги сформираха за да се занимават с охраната на войсковите обекти , а сега така се поаристокатчиха ,че и дума за това не става!!!
            Last edited by SSmart; 27-09-2010, 18:18.

            Comment


              #7
              кало написа Виж мнение
              Ако имаше и една с една еднакви, нямаше да мязат чак толкова на магистрални бандити... или на смели грузински воини

              или пък се забавляват с еърсофт?
              Абе като гледам въоръжението защо ли ми се струва, че май точно последното правят
              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

              Comment


                #8
                SSmart, напълно си прав за това едно време как създадоха ВП и какви хора влязоха в нея. Само че това време отмина, естественият подбор изхвърли боклуците. Може да питаш тези който бяха в Кербала по време на нападението срещу базата, кой ръководи действията по спасяването на пострадалите, докато "офицера на годината" е бил с охраната си в укритията.
                И друго, ВП никога не е имала основна задача да охранява войскови обекти, прочети ЗОВС и правилника за дейността на ВП.

                Comment


                  #9
                  !

                  ru55 написа Виж мнение
                  SSmart, напълно си прав за това едно време как създадоха ВП и какви хора влязоха в нея. Само че това време отмина, естественият подбор изхвърли боклуците. Може да питаш тези който бяха в Кербала по време на нападението срещу базата, кой ръководи действията по спасяването на пострадалите, докато "офицера на годината" е бил с охраната си в укритията.
                  И друго, ВП никога не е имала основна задача да охранява войскови обекти, прочети ЗОВС и правилника за дейността на ВП.


                  Не съм и твърдял ,че всички във ВП са маскари .Там има много свестни момчета ,но за боклуците няма да ме убедиш! Има ги колкото си искаш. Погледни само как се търсят всевъзможни кусури, как на гърба на обикновените войници се отчита дейност само за да излезе ,че има смисъл да ги има! Не ми се дават примери .Имам ги и от тук ,и от Ирак. Смешна работа! И трябва да имаш пред вид ,че говоря не само обикновените "полицаи", а и за доста по- високо поставени по пирамидата ! Естествения подбор ги бил изчистил?!?!?! Стоят си и се чудят каква глупост да измислят!

                  Как да имат за основна задача охраната? Нали трябва нещо да правят? Идеята беше ,че войниците(разбирай бойните части) трябва да се занимават основно с бойна подготовка ,а не основно с охрана и наряди и от там компенсации!!!Чел съм ЗОВС-а , а правилника има не ме интересува! Даже подозирам ,че сами са си го писали както им изнася.. ...

                  Comment

                  Working...
                  X