Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадка

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Загадка

    Някой може ли да ми каже къкво е това на гърба на този юнак ??
    Attached Files

    #2
    Не ме бива много, но на мен ми прилича на някаква футуристична форма на щит или на каска....
    sigpic
    НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ

    Comment


      #3
      asd

      Според мен е чинел и щит, две в едно, когато не го пази от куршуми марширува с него.
      http://rayofhalifaxproductions.com/26662

      Comment


        #4
        това коя година е снимано,може да е някаква простотия.иначе първото нещо на гоето ми напомня е че това е нещо против куршуми,защита от куршуми

        Comment


          #5
          Единствената информация която намерих в интернет е че това може да е японски снайперист "костенурка" ,но не знам от коя година е снимката.

          Comment


            #6
            На мен много не ми се вярва това да са го позвали реално.Не изглежда много функционално.
            sigpic
            НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ

            Comment


              #7
              Фронтално не предлага повече защита от обикновенна каска, трябва да са го замислили като защита от минохвъргачен огън и шрапнели... щура работа.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                #8
                Е, японска им работа. Впрочем, не само японците са създавали подобни устройства, веднъж попаднах и на едно руско, от ПСВ, с подобна функция. Въобще, сред защитната екипировка, създадена през първата половина на миналия век, има много забавни образци .

                Comment


                  #9
                  Аз много от модерни оръжия не разбирам, но съм любопитна.Какво по-голяма идиотщина могат да измислят.Пък и се съмнявам, че това горе може изобщо да сърши работа и колкото една каска, особено ако човекът е прав.
                  sigpic
                  НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ

                  Comment

                  Working...
                  X