Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Военна археология

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Военна археология

    преди време попаднах на няколко руки саитове на тази тема и беше доста интересно.Бяха изкопали едно Щурмгешутзе заедно с целия екипаж дори/е без снимки на екипажа по морални причини де :twisted: /.
    Беше доста добре запазена/потънла на 9 метра в торфа.../.Имаха и няколко похода в района на Демянския котел.Вие да ми препоръчате някой подобен сайт?[/siz]
    Състраданието е слабост...

    #2
    Военна археология

    ами съвсем наскоро от Нева (тва беше реката до Петербург, нали?) извадиха един съвсем запазен КВ-1
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Можеш ли да ми покажеш снимки на тая машина?И знае ли се каква му е историята?
      Състраданието е слабост...

      Comment


        #4
        Изперкал си ти, Цека...
        направо не е за вярване :lol: :lol: :lol:
        Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

        Comment


          #5
          В края на WWII в България са доставени няколко броики от различни модификации на немския танк Pz.V Panther.
          От изнесеното инфо става ясно, че те са използвани след като са снети от въоръжение като ДОТ-ве закопани в земята.
          Може ли някой да предостави инфо за тези машини
          - какжо е станало стях след това?

          Comment


            #6
            доколкото знам: още са си там на границата, но някаква група ентусиасти (е, танкисти де) отишли и изкопали единия до някъде. Толкова знам.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Военна алхеология

              Има такава тема, но тя е в Арихива, затова ще помоля Хидрата-ако не е на моренце- да слее двете теми.
              Та по въпроса.
              Т`ва нящу са го намерили и сега ще го реставрират.
              Detektory kovů - Detektor web. Detektor a jeho funkce naleznete na populárním českém webu o hledaní pokladů s detektory kovů. E-shop, rady a doporučení jak správně detektor, detektory používat. Fotografie nálezů (mince, militárie, šperky atd.)
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                въх, страхотни снимки. с все боята е слончето. благодаря Парабелум!!!

                Comment


                  #9
                  Ама май слончето ще го дават за старо желязо-за съжаление
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment

                  Working...
                  X