Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е ... айде да разведрим малко нещата

    Към Ботари - защо пък да спираш да пишеш - така ще вдигнеш мизата, няма лошо
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Ама айде първо да отговорим на една пък после да пускаме още 5 :o Иначе това първото от твоите е очевидно някакъв вариант на Хетцер, може огнеметен, ама не съм сигурен, Второто е по-интересно, първоначално веднага го писах Японско (обаче имената им са гадни), като сме сигурни ще си кажем, а няма ли да се опитате да познаете моделът на какъв танк е, гарантирам че моделът е точен.

      Comment


        ...........

        Comment


          Таковата, онова с hetzer-а не беше загадка. Това е пленена от чехите машина.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Hungarian Turan I (40M) medium tank

            Comment


              towa e za zagadkata na Gogata



              :twisted:

              Comment


                Ти нали нямаше да пишеш бе
                На ви друга

                Comment


                  Gogi ... znaesh li kakwo e towa det az sam go pusnal

                  Comment


                    и къде си го пуснал?

                    Comment


                      mi na prednata stranica

                      a towa det sia si go pusnal e "Vextra"

                      Comment


                        БТР Щаер, има си много модификации, тази специално е с 20мм оръдие, точното има с цифри в момента не мога да кажа, Джейнса ми е в Пловдив. А ти имаш вредният навик да си редактираш постовете внасяйки същественни провени в тях.
                        Ей сега ще изровя някаква голяма гадост (абе като имам предвид че дори бетонния линкор позна )

                        Comment


                          модификацията е 4K 7FA.много ви моля да изчаквате за загадките по 15 минути щото нета ми се е.. това за векстрата исках аз да го кажа.

                          Comment


                            извинявам се за аборигенския въпрос ама как мога да сложа тук снимка от my documents или от нета?

                            Comment


                              хайде две от мене за закуска и една да мислите повечко.

                              Comment


                                :wall:

                                Comment

                                Working...
                                X