Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    И втората

    Comment


      #77
      второто е Carro Veloce L.3, италианска танкета

      първото е някакъв вариант на френския Шнайдер...
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #78
        ето ново:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #79
          8) уау е такова животно няма....

          много е малко... не видам дори картечница... а от друга страна .... ъъ какво е всъщност? :? :? :? :?
          "Благородството задлъжнява"

          Comment


            #80
            нещо много сладичко
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #81
              Shogun:Total War

              Това определено незнам какво е.Но какво ще кажете за това? Имперец ти трай

              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #82
                Imperial Friedrich написа
                нещо много сладичко
                Аз в тази област съм пълен лаик, но ми прилича на танк Шнайдер от Първата Световна, макар че очевидно е нещо друго. Може би прототип?

                Comment


                  #83
                  Parabellum написа
                  Това определено незнам какво е.Но какво ще кажете за това? Имперец ти трай

                  Ами Парабелум, отварям аз прозореца с цитат да ти кажа какво е нещото и забелязвам (ако пишех само пост по темата нямаше да се вижда) че ти просто си ни дал линк към мястото където е картинката, просто го проследяваш и...е очевидно какво е. Т.е. няма смисълда ти отговарям.

                  Comment


                    #84
                    Е, айде нещо съвсем лесничко



                    А иначе - браво на Гоги, това неговото беше много оригинално!
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #85
                      мм даа, аз нарочно го наричах "нещо" ама вие си залитнахте че е кораб, и хем ви казах че някой е познал нещо много важно вие пак не обърнахте внимание на думите на Ботари,
                      За загатката: нещо не виждам добре ходовата част (по това време на деня ми блести слънце в монитора) но ми се струва че е американска, пради конструкцията и поради ограничителните пластини над веригите, предположително шаси на М3 лек, довечера ако не забравя ще проверя в дебелата книга.

                      Comment


                        #86
                        Машината е европейска.
                        Екипаж - трима души.
                        Броня - 9 мм.
                        Въоръжение - едно 47 мм оръдие.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          #87
                          Я слънцето се скри. Сега се вижда по-добре, и вече ми се струва че ходовата е на Pz1A

                          Comment


                            #88
                            Доколкото знам, машината не е немска
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #89
                              казвам само на какво ми прилича ходовата част.

                              Comment


                                #90
                                знам ги и двете-нещото на императора е белгииски арт.влекач виждал съм го като модел на румънски такъв в мащаб 1/35.нещото на messire woland e нещо като белгиски танк с индекс t13 което всъшност е англииски влекач с купола .ако съм познал ще напша подробности .

                                Comment

                                Working...
                                X