Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз понеже не съм по познаването ще взема само да ви пускам леснички загадчици да убивате времето...умирам за санайпери ей...
    ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

    Comment


      Егати скапания интернет - докато си пусна поста вече 10 човека се включили. :x

      Я да видим това знаете ли го:
      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        pzl 43 karas казвам на изуст без да съм проверил
        и може да сгреша нещо

        Comment


          “Ратниците” – национализмът в сянката на фашизма

          Ами как? Щото много знам и затова съм познал. :twisted:

          Шегичка. Снимката я видях от сайта от където си взел твоите две снимки и после си потърсих инфо.
          Dulce et decorum est pro patria mori

          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

          Comment




            Да само че е 23 а не 43. И не си подменяй постовете щото може да стане някое объркване.


            А снайпера на Араслан трябва да е по-голям калибър - нещо 12,7 мм.
            Dulce et decorum est pro patria mori

            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

            Comment


              само погледни държача за ремъка и сравни с големината като цяло.

              Comment


                вече промених името на файла
                не е много трудно.
                може да се намери

                Comment


                  Това наистина е по-лесно. Трябва да е небелверфер със залп 16 мини (не мога да позная точно, но струва ми се, че ще да са 82 мм), качен на sdkfz 4 (правили са ги и на шасито на трофейни "Somua", имало е и варианти с 10 направляващи и 150 мм, та даже 210 мм реактивни мини)).

                  Comment


                    отговорът се приема за верен но скорекции.
                    това наистинна е френски влекач сомуа S307(f)
                    но това не е небел верфер а система от 16 81мм френски минохвъргачки

                    Comment


                      Фашизмът в своята епоха-от миналото към...миналото!

                      надявам се това поне малко да ви затрудни.
                      снайпера на араслан направо ме заби.нищо не намерих.

                      Comment


                        На мен ми прилича на "Shinhoto Chi-Ha special".

                        За пушката на Араслан - струва ми се, че не е снайпер, а по-скоро противотанкова. Или поне доста прилича на такава.

                        Comment


                          ne e.окачването на цхи ха вариантите е много различно от това
                          на машината която е на снимката.
                          за пушката би трябвало да е снайпер
                          монтажната скоба за оптиката ми изглежда нормална
                          а предполагам че трябва да е усилена за противотанков вариант

                          Comment


                            Ами не е противотанкова пушка.HSR SR-50 Stoner.Набарах един много интересн сайт за оръжия ама да ви кажа половината ги виждам за пръв път и да им сложа снимки тук ако запецнем не мога и аз да кажа отговора.
                            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                            Comment


                              това Stoner да не би да идва от юджиин стоунър?
                              дай линк

                              Comment


                                Татето на м-16 ааа сега това не го знам какво е ама искам да вида има ли някой който да го познае мен ми прилича на..абе я по добре вижте
                                ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                                Comment

                                Working...
                                X