Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А това ?

    Comment


      ---

      не съм намерил точно каква е машината но предполагам че е т 72
      с някакъв сензор разположен разгъваема мачта.камуфлажа е странен и може би е полски. :?: :?:

      Comment


        загадка-кой е единствения немски танк с задни водещи колела??????

        Comment


          Или Leichttraktor или Grosstraktor (или и двата). При изпитанията в кал и мека почва често хвърлят веригите и в заданието за бъдещия Kleintraktor (Pz.I) е заложено предното водещо колело.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Една загадка на която не знам отговора и се надявам вие да ромогнете:
            Кой е последния унищожен танк в Берлин през ВСВ?

            Comment


              ---

              не съм сигуурен но може би е пантера вариант "ф"

              Comment


                ХИако не се лъжа на картинката на която се виждат само колела на танк мислиа $е е хетцер на шасито на 38(т) Прага) със 75мм оръдие

                Comment


                  мисля 4е СУ-14 е на шасито на Т-28 а не на Т-35

                  Comment


                    на Т-35 е, прочети линка.

                    Comment


                      Последният унищожен танк не беше ли Кралски Тигър?
                      С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                      Comment


                        последния каралски тигър доколкото знам е унищожен на 2 май 1945

                        Comment


                          МММ идеално. Значи предположенията ми са на път да се потвърдят. SS-Hauptscharfuhrer Карл Кьорнер ( http://www.boinaslava.net/forum/view...61&start=0)загива с танка си (именно Кралски Тигър) на 2 май в Берлин на моста Шпандау. Остава да се изясни дали той е последния.

                          Comment


                            виж в ахтунганцер

                            Comment


                              В руския или английския? В английския съм проверил и няма нищо, а руския е толкова огромен че не знам отде да почна... Освен това е донякъде повторение на английския така че не вярвам да я има точно тази информация.

                              Comment


                                не съм прав на 10 май е бил взривен от собствения си екипаж един
                                кралски тигър

                                Comment

                                Working...
                                X