Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    значи тук може да приключите с последната загадка на dragunov

    за нови загадки вижте "Официална..."-та тема.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Най-долното е очевадно S-35
      Е от серията V-100 на Кадилак-Кеийдж.
      Най-горното пак е френски таралясни, Накакъв Пакард беше но в момента не ми се търси точното име

      Comment


        Кой кога е бил хегемон

        dragunov написа
        някой има ли бегла представа защо не се отварят снимките.за две от тях съм сигурен че поне седмица ще се мъчите.
        недей да бъдеш толкова сигурен. вече ги познах.

        Comment


          ти не бъди сигурен .то е ясно че е сомуа ама е доста различна.
          най-горното не е френско а за в100 не си прав.

          Comment


            за сомуато, от снимката толкова се вижда, освен че са му свалени щитовете на ходовата, това средното първо мислех че е един Румънски БРДМ (пък и челният лист много прилича) но задната част на корпуса е друга пък и циганското има купола, а това ако не е V100 може да е V150.

            Comment


              за сомуа си прав че от снимката много не се разбира ,на нали затова казах че е трудна загадката много си прав че е румънско -
              това че няма купола е защото е самоходна минохвъргачка.индекс-
              TAB79AR.ако не познаете до вечерта за другите две ще ги кажа.

              Comment


                докьорихме се какво му е различното на S-35, ама аз преди го смятах за част от постройката, оръдието е сменено с нещо бая по-голямо.....мога да направя само далечно предположение че съдейи по формата на дулната част може да е американско 76 мм.

                Comment


                  един жокер -и сомуата е на наши комшии.

                  Comment


                    между другото -тез нашивки как се получават.автоматично,нали?

                    Comment


                      мерак за нашивки ли те гони

                      Comment


                        dragunov написа
                        между другото -тез нашивки как се получават.автоматично,нали?
                        Автоматично се получават. Колкото повече пишеш, толкова повече болтове ти изникват по раменцата
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          Aide sega neshto malko po specialno i ot men ...

                          Kkawo e towa?

                          Comment


                            топлопеленгатор, точният самолет ще иска много ровене по чережи, но май е подвижен което ми навява асоциация за МиГ-31

                            Comment


                              po starichyk e

                              Comment


                                ot takawa snimka tolkowa movem da poznaem, no moga da nali`kam znaejki kolko samoleta imat takowa: мег-23, миг 25, ту 128, сага ако имам нерва може и да разгледам снимки на въпросните...ама ти нали питаше какво е а не на кой самолет стои.

                                Comment

                                Working...
                                X