Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лов и Риболов

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Лов и Риболов

    По принцип за РИБАРИТЕ си има тема но тук може да се обединят нещата.Значи мен ловджииството ме привлича повече от колкото риболова, естествено заради оръжието, иначе нямам нищо против да се размотвам около някой водоем в опити да хвана нещо.Аз самия не съм нито рибар/ловец (макар че скоро дай боже да стана :fire: )
    Та така да си дойда на думата: Има ли ловджии тук?И ако ДА с какво оръжие са се обурудвали?Общо взето такива мити въпроси.И всъщност ако има млади ловци нека споделят къде са карали курса и колко им е отнел (като пари и време).

    #2
    Аз още не съм ловджия, но ми се пази място в една ловна дружинка. Иначе за рабарлъка пръв съм.Обаче не съм ходил за риба от две години-много ми е кофти, но няма как.Надявам се догодина да похвърлям малко караджийките в България!
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Политкомиссар написа
      с какво оръжие са се обурудвали?Общо взето такива мити въпроси.
      Ми знам ли Например Benelli Argo Aimpoint 7000SC ? Но не стрелям аз с нея, само цъкам с език и гледам :nod:
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        #4
        Ми какво да ти кажа не ми хваща окото тази " Benelli Argo Aimpoint 7000SC ", а и цената е доста солена (1 957,50 ˆ )
        Аз съм си харесал нещо по ЗЕМНО ИЖ "ТИГР" -7.62х54R- има я и в други калибри но този си е класика (7,62x54R ; 308Win ; 9,3х64 )
        Attached Files

        Comment

        Working...
        X