Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пиша дипломна работа за ножарстжото.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Пиша дипломна работа за ножарстжото.

    Здравейте. Пиша дипломна работа за ножарството в Б-я. Събрал съм малко снимков материал за дипломната работа. Ще съм ви благодарен да разменим адреси на пощите за да мога да снимам и вашите колекции.
    Очаквайте моите снимки скоро. Може да ми пишете на e-mail:vurtop@abv.bg
    Last edited by Док Холидей; 15-01-2005, 00:42.

    #2
    На всички ще ни е интересно да видим някои от твоите произведения. Тук досега не мисля че е имало някой друг майстор на ножове, така че едва ли ще се намери някой който да споделя идеи. Всъщност Багатур май че щеше сам да си прави сабя или меч, ама не знам какво стана.

    Comment


      #3
      Това е една малко изследвана тема у нас. Ако можем с нещо да ти бъдем полезни-свиркай.
      Ти откъде черпиш материали за тази дипломна работа?
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #4
        Учиш за майстор ножар ли?От къде си?
        Pro Deo fide et Paria

        Comment


          #5
          Здравеи.

          От Плевен съм.Да опитвал съм се да изработвам ножове.Имам ножове ли4но изработени от мен,но съм на4инаеш оште.Пиша дипломна работа за
          ножарството във България.Пове4е се занимавам със дурворезба и склуптора.Вув момента обикалям и снимам ножове по музеи и ли4ни колекции на хора.
          А ти откъде си?До скоро писане.

          Comment


            #6
            Я пусни тук-твои работи-да видим и да оплакнем очички.
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment

            Working...
            X