Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Астерикс, Дафи Дък и "Ало ало"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Астерикс, Дафи Дък и "Ало ало"

    Търся един епизод от Дафи Дък в който действието уж се развиваше през ВСВ и имаше разни бункери в които той се преследваше с един дебил. Помощникът на гореспоменатия дебил се казваше Шулц и ядеше много бой от шефа си. Епизодът завършва с реч на Хитлер а Дафи Дък се прокрадва и му трясва един чук по главата.

    Друго което търся са "Дванадесетте изпитания на Астерикс" и "Астерикс и Клеопатра" - може и да не са дублирани - те по НТВ ге даваха дублирани но и на френски да са няма проблем.

    "Ало, ало" но в data.bg постенеппно качеството много се скапва...

    Ако някой знае откъде мога да изтегля нещо от това ще съм му много благодарен

    #2
    Ми те това с дафи дък го връткат по сички долнопробни телевизийки, така че няма да имаш проблем да го гледаш...
    "На рилеца герой
    титан калимански,
    герой от Булаир
    с гърди от желязо
    и воля от гранит."

    Comment


      #3
      Но аз нямам всички тези долнопробни телевизийки

      Comment


        #4
        дубрютрю :twisted:
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment

        Working...
        X