Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся филмчета

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Търся филмчета

    дълго се чудех дали да пускам подобна тема но ...
    та ако случайно се натъкнете на някое short movie в което бива взривено нещо от АПЦ до Танк .. че и други батални сцени ( за реални говоря ) и ако не ви мързи мятайте насам
    Last edited by Boteff; 20-12-2004, 19:35.

    #2
    Аз имам няколкосекундно филмче как Пантера взривява КВ 1 но в момента не мога да го открия. Имам и няколко как Тигри стрелят... и Михаел Витман с Ото Кариус както едно готино филмче половин минута за Курск - има няклоко секунди с Валтер Модел и Тигър в бой отвътре.

    Comment


      #3
      чудесно.. ако можеш да качиш някое от тях

      Comment


        #4
        Ами честно казано откакто форума е на ново място имам огромен проблем с качването на каквото и да било - проблемът е възможно най-големият - не мога да качвам. Така че дай ми мейла на ЛС и ще ти ги пратя - те са по мегабайт че и по-малко.

        Comment


          #5
          Ъ, защо не можеш да качваш? :sm186:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Елемаг беше пуснал в Криле няколко от любимите му - как иракчани взривявят М1 Абрамс а един друг образ Дидо73 даде линк към чеченци свалящи руски хеликоптер с ПЗРК
            may the Force be with you

            Comment


              #7
              Han Solo написа
              Елемаг беше пуснал в Криле няколко от любимите му - как иракчани взривявят М1 Абрамс а един друг образ Дидо73 даде линк към чеченци свалящи руски хеликоптер с ПЗРК
              къде това.. не те разбрах

              Comment


                #8
                We don't see things as they are, we see them as we are
                ---Anais Nin----

                Comment


                  #9
                  прегледах всички постове на дидо но не намерих въпросното movie.. тюх..
                  10х за линка иначе..

                  Comment

                  Working...
                  X