Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музикални предпочитания

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Китаристът на 'Пантера' застрелян на концерт с още двама
    Луд вилня с пушка на шоуто на 'Damageplan', преди да бъде убит от полицията
    09.12.2004
    Китаристът на американскита рокгрупа "Damageplan" Дарел Абът, екс-"Пантера" (Pantera.com), беше застрелян по време на концерт от мъж, който се качил на сцената и открил огън по музикантите и публиката.
    Инцидентът, при който бяха убити четирима души и ранени двама, се разигра в клуб в Кълъмбъс, щата Охайо.

    Групата току-що била започнала да свири, когато мъжът закрещял и изпратил в Абът няколко куршума от упор, а после насочил пушката към останалите му колеги и зрителите, докато самият не бил застрелян от пристигналия своевременно полицай.

    Първоначално някои от присъстващите фенове помислили стрелбата за част от шоуто, пояснява Би Би Си.

    Музикантът по прякор "Даймбаг" основа групата през 2003 г. заедно с брат си Вини Пол, след като старата им банда се разпадна.

    "Пантера" бяха една от най-популярните метъл групи в началото на 90-те, а през 1994 г. дори бяха номинирани за "Грами" с албума си "Far Beyond Driven".

    HTML код:
    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=670851

    Comment


      #32
      Ееее, стига бе?!?!?!?
      какво става тука...?
      направо....
      не мога да се осъзная...
      дето преди малко пусках Пантера....

      кофти кофти.....
      :vb_sad:
      "Нима, Създателю,
      съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
      мигар аз самият съм те молил
      от мрака да ме извлечеш?"

      Comment


        #33
        Ами то тука всички слушаме почти еднаква музика и аз сега да не изброявам само ще кажа че слушам стар, нов, по-твърд и не толкова абе изобщо всякаква рокаджийска музика.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment

        Working...
        X