Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молим за консултация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Молим за консултация

    От известно време някой много упорито ми праща следното писмо: adeliceakjw@yahoo.fr

    До: gaden_gogi@abv.bg
    Относно: photos
    Дата: Петък, 2004, Август 20 11:00:56 EEST
    Файлове: (1) Прикрепен файл

    LOL!)))
    с този прикрепен файл

    photos_arc.exe
    Естественно аз не съм толкова загубен че да отворя прикрепен изпълним файл (че ми го пробутват и за снимки). Но ми омръзна да блокирам адреси, а този явно е много упорит. Даже първото писмо за днеска има наглостта да ми го прати от собственната ми поща (което ме навежда на мисълта че не се пращат от поща а от сайт).
    Пита се в задачата как може да се отървем от досадника.

    #2
    Ами първо започни с това изобщо да не отваряш писмото. Изтривай го веднага, защото в някой писма (твоето може да е такова) и ма вградена функция при отварянето им да теглят я картинка я нещо друго от сайта на изпращача и потози начин той разбира, че пощата ти е активна, т.е. че я ползваш и започва да ти досажда още повече.

    Специално abv.bg от скоро въведоха и спам защита и ако си я активираш и включиш този адрес в списъка то автоматично ще ти се блокира. Другия вариант е наистина сам да си го блокираш.
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    Comment


      #3
      Аз съм го блокирал, то и за това всеки път е от различен.

      Comment


        #4
        Когато писмото е от непознат, когато е реклама за виагра или за увеличаване на пениса (такива "примамливи" предложения получават и жените, не само ние - мъжете!), за сайтове с голи каки и так далее...
        Би могъл да обявиш писмото за спам и да го метнеш в кутията за спам - в Яхуу, това е възможно...
        Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

        Comment

        Working...
        X