Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стилове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Стилове

    Който иска може да пробва стила "Империал", променя се от профила

    Все още си експериментирам с цветовете но в момента ми изглежда доста добре. Освен това картинките не съм бутнал даже все още.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Стилове

    В момента "Imperial" е вече стандартната тема. Почти е готова,остават само някои дребни бутончета които не се натрапват.

    Коментари, предложения, псувни?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Искам освен това да отбележа: двамата войници горе са руски, не американски.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Originally posted by "Imperial Friedrich"

        Искам освен това да отбележа: двамата войници горе са руски, не американски.
        Знам :lol:
        Споерд мен най-добрата цыетова гама е на форума на ГВ.
        :roll:
        Твоята е прекалено черна. Знам че обичаш СС, но
        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

        Comment


          #5
          Забележката към оперативната директива е отчетена за протокола. Продължаваме по първоначалния план без промени.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            И погледна Той към творението си
            Що бе завършил на първия ден
            И реши Той че е добро

            И легна да се наспи вече щото му писна с тоя режим никакъв да си трови здравето айсиктир вече лека нощ, само вижте началната страница с колко картинки е натрупана, секи си има банер, айде недоволни няма надявам се, всякакви въпроси, жалби и доноси - утре.

            Казах.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Ден 1ви

              Черното кефи :lol:
              Айде сега, поне 50 човека да се събереме тука да си хортуваме за военни дела, че ако оставим цивилните сами да се оправят и един АК-47 няма да могат да разглобят
              knowledge is power

              Comment


                #8
                Ето такъв дизайн исках още като бяхме не стария форум, дори червеното си оправил... харесва ми 8)
                <<..........>>

                Comment

                Working...
                X