Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре дошли

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    От всички Форуми в България "БойнаСлава" е най-добрият, в него като никъде другаде има много повече интелигентни хора отколкото такива, които пишат за спама или ни "показват превъзходството и правотата на техните мисли, идеи, идеологии...". Бойнаслава е и сайтът, който препоръчвам на всичките си познати.
    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

    И други затворници
    нека четат пред вратите
    нашата памет остъклена
    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


    Comment


      #62
      Boinaslava.net

      I'm pround... to have account in "Бойна слава"
      Dulce et decorum est pro patria mori

      ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
      СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
      НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
      СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

      Comment


        #63
        Браво!

        Форумът си заслужава времето, прекарано в него. Съвсем случайно видях един банер на Бойна Слава в www.mp3-bg.com. Веднага се регистрирах във форума и изчетох сайтовете. Това беше някъде през средата на месец април. През средата на месец май, вероятно поради грешка на администраторите от goto.bg, изчезнаха дота мнения и теми.
        След срива се регистрирах наново. В този форум съм участвал в доста интересни и ожесточени словесни престрелки, бих казал - даже войни и ако съм засегнал някой, то моля да бъда извинен. Все пак, това е форум и никой не трябва да се въздръжа от изказване на мнение. Важното е да не се накърнява достойнството на членовете, да се трият мнения без да се остави авторът им да си дозащити позицията. Изключвам от това число просташките подмятания, обидите и псувните. Известни са много форуми, в които модераторите си мислят, че форумът е техен и те могат да правят каквото си искат (да трият мнения, да слагат "СПАМ"). Обърнете внимание, че модераторите или администраторът тук може да се познаят само по различният цвят, с който са изписани имената им в заглавната страница на форума, когато са online.
        scharfschutze ®
        _______________________________________
        Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

        Comment


          #64
          Тези мнения наистина ме радват Голямата ми цел е да спомогна изграждането на единна българска общност на хора с интереси и познания в историята и военната история. Тези теми напоследък са все по-популярни в цял свят, не само у нас. А без да има пълна свобода на слово (е, освен нормалните изисквания за уважение към събеседника и ограничаване на личните нападки, обиди и нецензурна реч / изображения), не мисля че целта ни е постижима, а и не е ли това стандарта на 21 век Все пак това са нормалните условия за каквато и да е интелигентна дискусия и се радвам че оценявате това
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #65
            na mene mi dopada kakto e sega.
            уважавай смелите,те са солта на земята

            Comment

            Working...
            X