Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре дошли

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    E za sega sum samo s edna ruska kniga kato literatura za vtorata svetovna voina i dosta gledane na Discovery i turshuvane iz internet no imam serioznen interes i shte govorq po temi po koito znam neshto po vuprosa
    http://www.imotisofia.bg/

    Comment


      #32
      Discovery е интересно за картинки обаче информацията не е съвсем адекватна...добре е да знаеш за какво всъщност става дума като ги гледаш защото може да си извадиш доста неверни изводи понякога
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #33
        HAIL !!! Привет и от още един нов....снощи открих сайта и са изумен от форума !!!


        YES , YES , YES


        Mного съм щастлив че се присъединявам към хора със сериозни интереси относно много сериозни теми...


        От първичният преглед на сайта обаче не намерих нищо (или май почти нищо ) за Наполеон Бонапарт !!! А меко казано там са ми любимите битки и политически интервенции . :lol: ( Не че съм фен на Френската история , но просто Наполеон има магнетично присъствие във историята на човечеството ) !!!



        А сега и миг за DISCOVERY !!! Значи напълно те подкрепям Imperial , много пъти съм се питал , гледайки ... канала , аз ли съм в грешка или те - това се отнася за темите от моята специалност :tup:




        Това е !!! (засега )
        "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

        Comment


          #34
          Ами може да пишеш за Наполеон в Обща История,...засега е такъв макар че ако има интерес може да разделя на две - да има и Военна История

          а ВСВ си остава отделно защото е основната ни концентрация по принцип 8)

          но разбира се се интересуваме и от всякаква военна история
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #35
            Imperial Friedrich samo da te pitam edno neshto kogato mi e otgovoreno na mnenieto ili na temata kak moga momentalno da vlaza v momentalno na otgovora a ne da tursq v vseki forum koito sum pisal ???

            sigurno nqma da me razberesh to i az ne moga da se razbera kak momentalno da otida na otgovora na moqta tema a ne da turshuvam iz celiq forum da tursq na koq tema sa mi otgovorili

            a taka nai na kraiq razbrah kakvo sum napisal
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #36
              на тоя въпрос не съм сигурен как да отговоря...има опция да ти пращат мейл когато ти отговорят на тема, обаче мейла ти ще се задръсти просто, не я препоръчвам.

              Абе тука нещо много маршали и фелдмаршали се народихте, недейте така по италиански
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #37
                te marshala i feld marshala (simeonov; kalchev) sa moi priqteli i dvamata se uvlecheni po vermahta i tretiq raih
                http://www.imotisofia.bg/

                Comment


                  #38
                  речта ми иде за тва че бързо разграбихте най-големите титли
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #39
                    Здравейте товарищи и камераден
                    фон Цеков рапортува.Имам да извадя снимките от военноисторическия музей, които идваха тогава, аз бях човека с фотоапарата.Като гледам всички сме се събрали, дано заформиме една стойностна дискусия.

                    Поздрави,

                    фон Цеков, командир на U-99

                    Comment


                      #40
                      Това горе защо го брои за Гост бре, бях се логнал както си трябва.Както и да е, отново здраствуйте 8)
                      Състраданието е слабост...

                      Comment


                        #41
                        цеков, влизай си с ника моля 8)

                        аз теб май лично не съм те виждал, нали така

                        давай снимките че ми е интресно
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #42
                          imam edno predlozenie zashto na saita boinaslava ne se napravi i irc kanal taka she e po lesno da se razbirame i da si chatim otnosno temi za raziskvane
                          http://www.imotisofia.bg/

                          Comment


                            #43
                            Е, честити ни 2000 мнения!
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #44
                              Гледам, напоследък много народ се регистрира тук, но си остава така, с нула мнения. Интересно защо? Дали това е нормално и хората се регистрират само заради идеята или има някаква конкретна причина?

                              Така като гледам до момента има:
                              с 0 мнения: 18
                              с от 1 до 10 мнения: 26
                              с от 11 до 100 мнения: 24
                              с над 100 мнения: 7
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #45
                                За новите потребители

                                Нямам никаква представа....

                                ако месец след регистрацията си остават с по 0 мнения, просто ще затривам юзъра.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X