Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕСТ:какъв самолет сте

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ТЕСТ:какъв самолет сте

    аиде линкче то: http://www.youthink.com/quiz.asp?act...ke&quiz_id=983
    и кажете кои кйакво е аз съм ф-16

    What military aircraft are you?
    F-16 Fighting Falcon

    You are an F-16. You love to flaunt your slick appearance, but aren't afraid to get your hands dirty, either. You can outmaneuver any of your contemporaries, and you possess a technological edge. And above all, you are a true showman.

    #2
    Бря, аз пък съм Ф-22.Ама що американски самолети има там?Както й да е!
    Пико дръж се аз съм невидим!
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      What military aircraft are you?

      My Results:



      F-15 Eagle

      You are an F-15. Your record in combat is spotless; you've never been defeated. You possess good looks, but are not flashy about it. You prefer to let your reputation do the talking. You are fast, agile, and loud, but reaching the end of your stardom.


      аааа, не е вярно последното изречение тепърва имам да покорявам нови върхове
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        И аз съм F-22, въпреки че съм HELLCAT !
        SEMPER AGRESSUS

        Comment


          #5
          Аз казах, по горе.Нещо теста не се вързва.Даже и пътнически самолети няма.
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #6
            Хе-хе, този тест не е интересен, пробвайте този, Каква принцеса сте.
            Аз го направих 2 пъти и веднъж ми излезе
            Belle
            You are bookish but incredibly pretty. Belle was first seen in Beauty and the Beast (1991), а втория път
            Ariel
            You're the fiery haired and headstrong daughter of King Triton. Ariel first came to surface in The Little Mermaid (1989)
            Ordnung muss sei !

            Comment


              #7
              Хеххе, и аз съм F-15 Eagle

              Comment


                #8
                Emi F22; 21 век е наш!

                Comment


                  #9
                  What military aircraft are you?

                  My Results:



                  F/A-22 Raptor

                  You are an F/A-22. You are technologically inclined, and though you've never been tested in combat, your very name is feared. You like noise, but prefer not to pollute any more than you have to. And you can move with the best.

                  Comment


                    #10




                    EA-6B Prowler You are an EA-6B. You are sinister, preferring not to get into confrontations, but extract revenge through mind games and technological interference. You also love to make noise and couldn't care less about pollution

                    хехе интересно ... яко HARM не се дуйте без мене сте 0
                    Ruhm und Ehre der Waffen SS

                    Comment


                      #11
                      You are an F/A-22. You are technologically inclined, and though you've never been tested in combat, your very name is feared. You like noise, but prefer not to pollute any more than you have to. And you can move with the best.
                      Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                      Comment


                        #12
                        Parabellum написа
                        Аз казах, по горе.Нещо теста не се вързва.Даже и пътнически самолети няма.
                        Планери също няма - за тези от нас дето не искат да си дават зор, ами някой да ги влачи и издига

                        Излезе ми, че съм EA-6B Prowler :evil: Аз, шумен и нетолерантен? Този тест звучи като класната ми от гимназията...
                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          #13
                          Да има малко противоречие.. но иначе е о.к. весел тест
                          Ruhm und Ehre der Waffen SS

                          Comment


                            #14
                            Бе много стелтове станахме.Да взема да се логна вече невидим ли?
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #15
                              Nick написа
                              Излезе ми, че съм EA-6B Prowler :evil: Аз, шумен и нетолерантен? Този тест звучи като класната ми от гимназията...
                              Що бе!? Много е готин самолета! (И на мен ми излезе същото! )
                              Проблемът на форума :damnyou:

                              "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                              Паисий Хилендарски

                              Comment

                              Working...
                              X