Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заповеди

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Заповеди

    Да се сведе за изпълнение:
    Проблемът на форума :damnyou:

    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
    Паисий Хилендарски

    #2
    :sm113:
    "Нима, Създателю,
    съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
    мигар аз самият съм те молил
    от мрака да ме извлечеш?"

    Comment


      #3
      и наздраве...:trink39:
      тук на оцелелите заговорници. Да седнем като хората и да видим, докато можем да гледаме, как ще я караме отукк-нататък:sm232:
      Проблемът на форума :damnyou:

      "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
      Паисий Хилендарски

      Comment


        #4
        и после :#
        Проблемът на форума :damnyou:

        "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
        Паисий Хилендарски

        Comment


          #5
          ЧК ходи по тайните квартири и арестува заговорниците. Таковало си е таковата, спасявайте се кой как може.... :flucht:
          Проблемът на форума :damnyou:

          "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
          Паисий Хилендарски

          Comment


            #6
            .
            Last edited by ; 21-03-2006, 13:43.

            Comment


              #7
              valo написа
              :sm186: Доста време те нямаше... Пуснаха ли те или пак избяга от ареста? :o
              Шшшт! Не казвай на никого! Едвам се измъкнах! :twisted:
              Не ядях и накрая ги изненадах - като се промъкнах между решетките!
              Сега ходя от явка на явка и от ятачка на ятачка.... всичките са изловени :mike: Лоша работа! Ще трябва да възстановяваме Организацията със свежи лица...и тела! Предлагам поради липса на Аврора, сигнала да бъде даден от Радецки! Ако познаваш Радецки кажи му!
              Аз сядам да печатам позиви! Тука съм купил един циклостил от 1886-та, ще го стегна и почвам да въртя...
              Новата парола е: 'Септември ще бъде! Май!'

              Ще се спонсорираме с диаманти! Видях, че много се търсят!
              Last edited by Avatarx; 15-06-2005, 19:56.
              Проблемът на форума :damnyou:

              "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
              Паисий Хилендарски

              Comment

              Working...
              X