Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-лошите хора на второто хилядолетие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    albireo написа
    Мда ...съгласен с Лонганлон. Гийотен все пак е бил филантроп ....
    A... лекар е бил. Но това не значи че е бил филантроп. Може да значи точно обратното. :icon_ohmy
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #17
      Съгласен съм, че на д-р Гилотен не му е тука мястото, даже е смешно да го слагат, при положение, че има толкова чудовища в човешката история, включително и през второто хилядолетие след Христа.

      Comment


        #18
        Жените, заради които благодаря на Господ, че не съм бисексуален, защото нямаше да понеса и мъжете да ми отказват, както жените ...
        SEMPER AGRESSUS

        Comment


          #19
          Най-лошите хора на всички хилядолетия са многознайковците, или т. нар. "работливи глупаци" по класификацията на Луи Пастьор, които в пристъп на малоумие вземат важни решения или занимават останалите със собствените си проблеми. А могат просто да си пият антиманийните лекарства. Толкова е просто.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #20
            Odzava написа
            A... лекар е бил. Но това не значи че е бил филантроп. Може да значи точно обратното. :icon_ohmy
            Опа, в случая е бил точно филантроп. Подбудите му да изобрети подобен уред са достатчъно добре известни - ако не се лъжа дори документирани, той самият го е споделял на няколко пъти - и са напълно филантропични .
            Не знам Одзава, може би той може да се класифицира под категорията полезен глупак, в крайна сметка колко му е било, просто да се бесят взаимно, вместо да си секат главите с нови, "рационални"методи?
            Last edited by albireo; 17-08-2006, 23:49.
            Recalibrating my lack of faith in humanity...

            https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

            Comment


              #21
              Исках да кажа, че няма пряка връзка между лекарската професия и филантропията. Макар, че трябва да има по определение. Но от опит знам, че филантропията не е на мода сега ..... за тогава не знам.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #22
                Odzava написа
                Исках да кажа, че няма пряка връзка между лекарската професия и филантропията. Макар, че трябва да има по определение. Но от опит знам, че филантропията не е на мода сега ..... за тогава не знам.

                То има връзка и между многото акъл и депресията , за справки : Пътеводителя на галактическия стопаджия и ти например.
                това за лекарите и филантропията разсмя много народ хихих

                За лоши хора на миналия век ласувам с две ръци за модератора хихихихи :shocking:

                Comment


                  #23
                  A, колега, депресията е една прилична и лечима психиатрична болест. Виж манията е къде по-досадна и дори опасна. Я си престави нашия мил ИСТОРИК да реши, че писанията му заслужават Нобелова награда. Не завиждам на Нобеловия комитет. Макар награда за количество "плеснат" материал не знам да дават.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #24
                    ако даваха и дефиницията беше точно "плеснат" то ИСТОРИК съвсем скоро ще гушне една-две-десет. забавното е, че той плесва нещо и го забравя. въобще не си играе да види какво се пише после. ето например сега ако го перна с една хубава псувня в цветовете над дъгата + кърваво той дори няма да разбере освен ако някой услужливо не му навре линк под муцуната.
                    И се има за просветител... боже, докъде стигнах такива хора да ме просвещават. представете си паисий да носи 1000 броя от "историята..." отпечатани на циклостил и да замеря тълпата с тях. все едно еякулира върху главите им /без извинение за цветистите изрази в цялото мнение/

                    Comment


                      #25
                      Док, по-скоро си представи Божидар Димитров да замеря хората с Паисиевата история от стълбите на Съдебната палата, да ме прости историята за тая гавра с нея :nworthy: :nworthy:
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #26
                        Е той затова пише всичките тия книги - нали трябва с нещо да замеря простодушните хорица... тъпото е, че го мързи да изпише повече страници, че даболи повече като хласне някой по главата и все му излизат едни тънки книжлета... все едно те ухапал комар. А я го гледай какъв човек е - канара като оня дог от том и джери. има прилика между другото.

                        Comment


                          #27
                          Мне, догито разбира повече от история
                          Recalibrating my lack of faith in humanity...

                          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                          Comment

                          Working...
                          X