Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жоржи Амаду

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Samuraj написа
    Ясно стана че шоколади няма да има.
    Ех, това, че съм спечелила не означава, че не мога да бъда щедра в победата си :p Всъщност толкова малко хора знаят как да губят, а още по-малко как да печелят достойно... :vb_sad: Така че следващия път, когато се прибера в България ще донеса и кашонче с шоколади за всички гласували, било то с да или не. :nod: Надявам се, че няма да ме спрат на границата за трафик на непозволени количества.

    Хана, мерси за виното, но като го гледам не е бургунско, така че ти осигури бирата, аз ще се погрижа за Бургунското Но бирата да е ЗАГОРКА !
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      #47
      Поръчах в Гугъл бургундско...
      Ма то вече къде ли не можеш да попаднеш на ментета :x

      Comment


        #48
        Темата се казва Жоржи Амаду за отклоняване на внимание на форумната управа, която иначе може да я изтрие.
        И за двете неща грешиш. Не само управата няма да пропусне темата, но и няма да я изтрие. Възможно е обаче темата да стане "важна".

        При цялата си ненавист към Амаду(дължи се не толкова на писанията му, колкото на екранизацията им) ще трябва да... отговоря отрицателно. Ние хидрите не сме много претенциозни животни, но по планетата крачат такива медузи, че всякакъв ентусиазъм за модериране с тях се изпарява.

        Има и една друга неточност - ние многоглавите хидри можем да спим с всички жени на света, страх ни е от последствията.
        Форумен Правилник

        Comment


          #49
          За кво става въпрос? Кви са тия писъци

          Comment


            #50
            Бях я чел темата, но чесно казано не ми беше интерсна. Днес обаче съм настроен философски и гласувам с "НЕ". Ето моя коментар за Амаду - "Мъжете все пак не сме коминочистачи, да изчистим всеки кюнец на планетата". Образно казано......
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #51
              "Мъжете все пак не сме коминочистачи, да изчистим всеки кюнец на планетата"
              Ха-Ха , евалла, добре казано !!!!!
              Quae fuerant vitia, mores sunt.

              Comment


                #52
                Док Холидей написа
                За кво става въпрос? Кви са тия писъци
                Хидрата просто я е ударил хормона и изравя стари теми от нафталина.
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  #53
                  Ако това е проблемът изравяме няколко достойно претендента - хидъри - на хидрата хидър трябва







                  Признак за мъжественост е броя на главите.

                  Comment

                  Working...
                  X