Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно форума...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Въпрос относно форума...

    Здравейте,
    надявам се че, не съм разбрал погрешно и тук е мястото да задам въпроса си.

    Още от записването ми в този форум нямам възможността да изпращам ЛС до други потребители. Нямам никаква идея на какво може да се дължи! може би така е редно? Ако е така, то моля, кажете ми как бих могъл да изпращaм ЛС до останалите. В общи линии това е болката ми

    Ако трябва да съм по-конкретен исках да кореспондирам по важна за мен тема със Imperial и Parabellum.
    Ако за мен все още не възможно да пускам ЛС, ще ги помоля те да се свържат с мен. Може и на ICQ
    209714552

    Salute!

    =BgAF= Bulgarian Air Force

    #2
    всеки регистриран потребител може да праща ЛС на всеки друг такъв. единия начин е отиваш в своите Лични Съобщения и избираш Изпрати ново съобщение и ръчно въвеждаш името на потребителя. Другият начин е цъкаш на името на някой потребител в някоя тема и избираш Прати ЛС. Ще се оправиш, вярвам.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Благодаря за бързата реакция. Всичко е ОК сега. Предполагам проблема е бил в задмониторното устройство



      Salute!

      =BgAF= Bulgarian Air Force

      Comment


        #4
        Иначе по принцип въпроси се задават в темите "Бюро жалби" или "Технически проблеми..."
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment

        Working...
        X