Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сътрудничество с Уикипедия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сътрудничество с Уикипедия




    Случайно рових из нета и попаднах на това. Някой вече работи по въпроса.

    Всъщност аз от известно време се замислям дали не трябва да работим с тези хора, българската секция се прави от само няколко души. Специално по военноисторическите въпроси можем да помогнем страхотно дори с малко информация (в сравнение с николкото, което е там в момента )
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Лошо нема.Можем да им помогнем на завалиите. Няма смисъл да се прави отделна Енциклопедия
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Да обаче някак си искам да е асоциирана със сайта.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Даваме инфо а те слагат банер на Бойна слава-просто като боб
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #5
          Да, обаче не съм сигурен доколко ще са навити управниците на енциклопедията - не съм наясно как точно работят тия неща.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Да, банера е добре ако се навият.

            Comment


              #7
              Дори просто връзка към нас е достатъчна, няма нужда от банер (а и надали ще върви там)
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Предложи им биографиите на българските генерали
                We don't see things as they are, we see them as we are
                ---Anais Nin----

                Comment


                  #9
                  Трябва да се говори с тях и аз предлагам Импереца като админ да го направи.
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #10
                    А също съм навит за такова сътрудничество.
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #11
                      Вижте всъщност всичките български проекти там


                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Аз от доста време се ровя из тази така хвалена енциклопедия, но общо взето в нея намирам много повече места за попълване, отколкото за четене. Не е зле да се сътрудничи с тях и ще бъде много полезно за търсещите информация българи, защото е много добра като проект, но ми се струва още твърде празна. Както и да е, някой говори ли с тях?
                        Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                        Comment


                          #13
                          Ами аз съм един от (малкото) активни участници в българската версия, но смея да тъврдя, че в сравнение с голяма част от другите версии ние сме по-добре - по-големи от нас са само английската (над 500,000 статии), немската, френската и още 2-3, и като цяло нещата се развиват добре. Относно банера - трудно, да не кажа невъзможно - но ще трябва да се напише 1 писмо и да се проверят нещата за някаква текстова връзка или шаблон (по-добрия вариант), но имайте предвид, че за всичко, публикувано там, на практика не важат авторски права по цялата идея за ГНУ Иначе който се интересува - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B0%D1%86%D0%B8 Това са статиите, написани лично от мен, но аз главно поправям грешки и редактирам

                          Comment

                          Working...
                          X