Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво искате да видите в сайт "Третия Райх"?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    ами там е мястото - слагайте още
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #47
      А може ли тогава да ми кажете, ако знаете дали има и немски сайтове с информация за ПСВ, защото в страницата с връзки повечето сайтове са английски? :sm186:

      Comment


        #48
        Тази тема е замислена като обратна информация относно страницата "Третия Райх". Затова нека се придържаме към това - пишете тук какво искате да видите на страницата и така нататък.
        Инфо и линкове за ПСВ и/или други подобни запитвания ще вкараме в друга, специално за това, тема
        Last edited by Sir Gray; 17-06-2005, 11:49. Причина: бях написал "феедбак" в поста, а после като го прочетох се отвратих и го смених ;)
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #49
          Ами мерси все пак

          Comment


            #50
            Малко късно се включвам в темата,но дали ще е възможно да има и статия за ордените Eisernes Kreuz i Ritterkreuz.Все пак това са едни от символите на Вермахта.Ако открийте нещо за тях и се нуждаете от превод и аз съм насреща(макар и да не стане бързо,щото тия дни съм доста зает)Езици:немски,английски и руски.

            Comment


              #51
              Правилно се отказа Манщайн от този форум... Аз бих искал да видя някакъв анализ там , а не просто изливане на информация, която в повечето случаи не идва от съвсем достоверни източници.

              Comment


                #52
                За това че се е отказал от форума си е въпрос на лично мнение пък и незнам дали наистина се е отказал. А за сайта си мисля че целта му е точно такава да дава информация, не да прави анализи, но тази идея може да я кажеш на Айзенхерц.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  #53
                  Много ми е чудно как оцени като правилно или грешно е отказването на DocHoliday от Третия Райх, и въобще има ли такова, от къде си направи такава извадка? И аз бих искал да изкажа лично мнение, че от тези страници, които са в началото на Бойна Слава, Третия Райх има най - много информация, независимо дали са правени анализи е похабено абсолютно много време за прежеждането на тези статии, незнам дали ти би могъл да го направиш по - добър, запитай се.
                  По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
                  --- Цицерон ---

                  Comment


                    #54
                    Хубаво ще е да се открият в сайт "Третия Райх" афиши и кадри от документални и игрални филми създадени по това време в Германия. Вече съм пуснал подобен материал към темата "Изкуствата в Третия Райх".
                    Last edited by Panzerjaeger; 17-09-2007, 11:18.
                    Comment is free, but facts are sacred.

                    Comment


                      #55
                      Искам да видя: Einsatzgruppen + einsatzkommandos, Бах-Зелевски и нещо за анти-партизанските действия на Изток.

                      Comment


                        #56
                        Съпоставка между първото издание на "Танковете" на Гудериан и Съветското и Френското издание. разбира се всичко преведено на понятен нашенски.Ако се намери и работен вариант на "Устав за употребата на моторизирани,бойни подразделения" или както там му е името,не би било зле.Не искам много нали?

                        Comment


                          #57
                          Сайтът не е обновяван от повече от година. Не мисля че това ще се промени.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            Надявам се да ги видя тогава в Бойна слава, ако е възможно.

                            Comment


                              #59
                              Imperial написа Виж мнение
                              Сайтът не е обновяван от повече от година. Не мисля, че това ще се промени.
                              A защо?
                              Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                              Comment


                                #60
                                Почитателите на наци-тематиката отдавна са се насочили към други сайтове. На сайт “Третия райх” липсва оригинална литература от онова време и то без коментар. Но в такъв случай сайтът би се превърнал в ревизионистки (т. е. по-интересен), а това е невъзможно според мен, понеже един от основните списвачи там е Док Холидей- човек, който се кълне, че не е нацист. Преди време искаше дори да затрие темата с немските маршове, заради няколко невинни емпетройки с немска маршова музика...
                                Comment is free, but facts are sacred.

                                Comment

                                Working...
                                X