Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Наясно сме че има доста проблеми, когато успеем да поправим базата голяма част от тях ще изчезнат, до тогава няма особен смисъл да бъдат посочвани отделните проблеми, така не помагате на никого.
    <<..........>>

    Comment


      Не си виждам новодобавените мнения.
      Луд на шарено се радва - цивилен блог

      Comment


        тест
        <<..........>>

        Comment


          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Мисля че всичко вече е наред, базата е пълна, няма повече грешки, всички постове се показват, търсенето работи, смятам че можем да приемем форума за работещ
            Пия туборг ако се чудите
            <<..........>>

            Comment


              Супер
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Идеално.
                Туборг-а, на какъв адрес да се изпраща?
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  Проба, проба, 123

                  ПП Дотук всичко изглежда наред.

                  Comment


                    Поздравявам те, Администраторе!
                    А временната недостъпност на форума само ми показа колко голяма е психологическата ми зависимост от него...

                    И един въпрос - едно време можех да прикачвам картинки на лично съобщение - как се прави това сега?
                    "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                    FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                    Comment


                      Ами май не може сега (аз не помня и преди как е било де).
                      Може само да се "Вмъкне изображение" - да се добави линк към картинка, която е качена някъде онлайн и е достъпна чрез УРЛ. Това може да свърши работа?
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        Ще свърши, къде ще ходи. Малко повече разправия е, но ще се оправя.
                        Благодаря
                        "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                        FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                        Comment


                          Форумът е оправен и всичко си върви добре
                          Last edited by SizarieldoR; 05-05-2011, 12:53.

                          Comment


                            Добре е, но някак си непривично, още не мога да свикна. Старият дизайн в цвят "фелдграу" си беше къде-къде по-подходящ, е, пак добре е че функционира отново. И информацията е запазена.

                            Comment


                              Е, и до нов дизайн ще стигнем (аз бях направил това-онова, но покрай срива на форума изчезна), но първо имам да приключа една друга времеотнемаща занимавка. Трябва да се изчака малко .

                              Comment


                                Аз пак да кажа, че разните букви от турската латиница не щат да излизат, като ч например и т.н. Дали е технически възможно да се оправи тази работа?

                                Comment

                                Working...
                                X