Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От обновлението ли е или ми са се изтрили настройките, но изгледът (дизайнът) на форума ми е отвратителен - бяло и синкаво. Как да върна стария, класически, кафеникав дизайн?
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Старият дизайн е несъвместим с новата версия на софтуера. Тези дни ще се пробвам да направя нещо подобно на старата версия, но вероятно няма да е същия дизайн, а по-скоро ще запазя само цветовата гама, но нагодена към новото оформление. ако се оправя, защото засега само се запознавам с това как се прави .

      ПП Под "кафеникав" имаш предвид комбинацията от сиво за повечето части и бордо за лентите, нали?

      Comment


        Прочее никъде не пише, че трябва да има само един дизайн, ако ти се занимава може да направиш и повече вариации. Разбира се, ако ти се занимава.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Този форум, като струва толкова пари, толкова ли няма и някоя и друга готова тема (стил) в добавка? Виждам, че сте опитали да направите някакъв стил на име Opit, но няма ли да е по-лесно да се намерят два-три готови, вместо някой да си губи времето?

          Иначе мисля, че основното, което е належащо да се промени, е логото в горния ляв ъгъл

          Comment


            Bsb, нямам никаква идея дали има някакви други стандартни (готови) стилове. Май идеята е, че не е много сложно да си направиш сам. Opit засега е само вариация на стандартния, ще го използвам за да пробвам разни неща, да не скапя нещо . Като разбера кое как е и за какво е и завърша някой стил, ще пиша тук, за да го пробвате и да си кажете мнението. Май трябваше да му сложа опция да не може да се избира.

            Да, Империал, и аз си мислех същото. Като разбера как става, не е проблем да направя повече от един вариант.

            ПП Логото ще го сменим, но вероятно каквито и да е промени ще има утре или в събота, не по-рано.

            Comment


              Кафяво и сиво, какъвто винаги ми е бил изгледа от 2006-а насам - знам, че имаше някакъв 'нов' и 'стар' дизайн, и това беше 'стария'.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Стилове има готови разбира се, къде безплатни и бъгави, къде платени и читави
                Но целта е да възстановим Look & Feel от стария дизайн доколкото е възможно, така че за известно време ще е така.
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  Честит ресърекшън в киберпространството, радвам се да ви видя отново

                  ПП Щеше да е много атрактивно, ако бяхте пуснали форума навръх Възкресение

                  Comment


                    Извиняваме се за дългото отсъствие. Причината беше некомпетентен хост. За щастие всичко се оправи. За в бъдеще ще се подсигурим по-добре срещу такива изненади.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Дава още грешчици тук и там, но ще се мъчим да ги отсраним.
                      За който искаше да си запази всички мнения на КГ125 - сега е момента, преди да се е сринало всичко пак!
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        Sir Gray написа Виж мнение
                        Дава още грешчици тук и там, но ще се мъчим да ги отсраним.
                        .....
                        Като примерно тук: http://forum.boinaslava.net/profile.php?do=editoptions
                        При опит да редактирам опциите за профила си.

                        Comment


                          Прочее препоръчвам всеки, който има наистина важни текстове тук, да си ги копира при себе си за по-сигурно.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            В Правила за писане ми е изключен HTLM ! Не мога да правя редакции на постовете? Защо е така?!? Като открия някоя моя грешка или недомислие не мога да го редактирам!!!
                            От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                            Comment


                              HTML винаги е бил изключен.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                В момента на началната страница ми дава вярно времето на последния пост.
                                Като отида във форума стоят стари дати до 08.04 най-много.
                                Вътре мненията ги има, но не се разбира по никакъв начин, дали има писано във втора или трета тема.
                                Освен с търсене?

                                Comment

                                Working...
                                X