Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какъв е смисълът работещ форум да има страница/група във Facebook? Ако някой иска да пише за форума, може да го прави в самия него. Просто не схващам идеята, колкото и да я въртя.

    Comment


      Мда.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        bsb написа
        Какъв е смисълът работещ форум да има страница/група във Facebook? Ако някой иска да пише за форума, може да го прави в самия него. Просто не схващам идеята, колкото и да я въртя.
        Нима всяко по-известно ТВ предаване, сериал и т.н. няма вече страница във ФБ?
        Смисълът е реклама, разбира се. Фейсбук има вече над 400 млн. потребители, а някои от тях вече го ползват за всичко. Ако видят страница или банер на БС в ФБ, биха отишли да видят самия форум, а иначе биха го открили много по-трудно.

        Сега някой умник ще рекне "за какво ни е реклама", та превантивно да кажа "не ми пука, просто казвам какъв би бил смисълът".
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Аз мисля, че реклама точно там не ни трябва- това само ще увеличи ботовете и допълнителните ненужни регистрации на "мъртви души", защото видите ли на, те видели страницата,цъкнали на линка, който ги телепортирал тук, регистрирали са се и после установили, че не е това което търсят.
          Който го интересува нещо свързано с военната история "пита" първо чичко Гугъл или "Гоглето", като последният му дава в първата петица този форум.
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            От време на време при опит за отваряне на сайта ми дава Error 500 Internal Server Error?
            War, war never changes..

            Comment


              Изглежда от време на време се получава някакъв проблем със сървъра на който се хоства сайта, и аз съм го засичал 2-3 пъти, но обикновено се оправя само след няколко минути.
              <<..........>>

              Comment


                Редовно се получава в 16:00 българско време. Вероятно по това време сървъра в САЩ се ъпдейтва?
                We don't see things as they are, we see them as we are
                ---Anais Nin----

                Comment


                  Защо прозорецът за бърз отговор ми е недостъпен. Виждам го, но нито една команда от него, вкл. писането не работят?

                  Comment


                    Хм, опитвал ли си да го активираш като кликнеш върху иконката за бърз отговор в долния десен ъгъл на всяко предишно мнение в темата?
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      По принцип Администратора може да активира този прозорец постоянно да е отвроен както съм направил аз в моя форум, за да не се объркват потребителите
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        КГ125 - щом кликнеш на иконката, просто пишеш в прозореца долу (излиза под всички мнения в темата и готово). Обаче, кат човек с бая опит в писане и отговаряне, на мен лично досега не ми се е налагало да го ползвам - става и инак .

                        Comment


                          Да, и това пробвах, но стана чак след като трябваше да елиминирам някакви силно непознати за мен джава скриптове. Инак не става. Явно проблма е бил там и сега работи, но всеки път трябва да се натиска бутона за бърз отговор.

                          Тенкю.

                          Comment


                            Аз лично съм принципен противник на опцията за бърз отговор. И без друго най-често постове се пишат именно "набързо" и под някакво емоционално въздействие, като резултатът варира от лош до неприемлив. Най-добре е всеки отговор да се обмисля достатъчно внимателно и да се прочете и премисли поне още веднъж, преди да бъде публикуван. Ще се избегнат много проблеми в самата дискусия.
                            Така че приветствам всякаква форма на забавяне на "отговора".

                            Може би трябва да се помисли за някакъв специализиран скрипт в тази посока - да речем, да изтрива първия отговор .

                            Comment


                              Имам въпрос към модераторите: защо спряхте да публикувате информация в "Съобщения" за наложените наказания на различни участници и причините за тях?
                              Получава се малко неловко: говориш си с някой цивилизовано и изведнъж виждаш, че е баннат заради някакво провинение по друга тема. Или обижда те някой като ти пише неща от рода: "колко си прост", "дръвник" и се обръща към теб на "пич", "баце" и прочее нискокултурен махленски език и не можеш да видиш има ли някакви последствия за него или не.
                              Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                              Гюстав Льо Бон

                              Comment


                                Е, лято е все пак, модераторите модерират плажната ивица

                                Иначе не съм забелязал последните няколко месеца да има банове, затова предполагам няма и писано в темата.
                                За простотиите и обидите съответните хора си получават картончета, като им станат достатъчно следва автоматичен бан за определено време, предполагам това е причината някой да е с бан без ние изрично да сме го слагали.
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X